reklama

Ulefone Armor 10 5G je prvnĂ­ odolnĂ˝ telefon s 5G

Ulefone Armor 10 5G je prvnĂ­ odolnĂ˝ telefon s 5G
2020-11-19T15:00:10+02:00
• 19. 11. 2020

Zdroj: AndroidHeadlines

Ulefone konečně oficiálně představil svůj nový odolný telefon pod názvem Ulefone Armor 10 5G. Jak už název napovídá, smartphone podporuje nejnovější mobilní 5G technologie a navíc je perfektně odolný. Pravděpodobně jde také o vůbec první odolný smartphone na světě, který podporuje 5G konektivitu. 

Ulefone Armor 10 5G přichází s odolným a bezrámečkovým designem

Společnost dokonce k telefonu vydala i promo video, které si můžete prohlédnout na přiloženém odkazu níže. Klasicky bylo zařízení ale odhaleno prostřednictvím webových stránek společnosti. Ulefone Armor 10 5G je vybaven středovým výřezem, ve kterém se nachází přední fotoaparát pro vytváření selfie snímků. Samotný 6,67palcový displej je zcela bezrámečkový, což je vítaná změna u takto odolného telefonu. Čtečku otisků prstů pak najdeme na zadní straně. 

Zařízení podporuje také rychlé 15W bezdrátové nabíjení. Celkově je smartphone odolný vůči vodě, prachu a pádům. Srdcem zařízení je procesor MediaTek Dimensity 800 5G. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se stará operační paměť s dostačující kapacitou 8 GB. Naopak pro soukromá data je připraveno vnitřní 128GB úložiště. 

Dále uvnitĹ™ telefonu najdeme velkou 5 800mAh baterii, která by mÄ›la bez omezenĂ­ vydrĹľet minimálnÄ› celĂ˝ch 24 hodin. ZadnĂ­ strana je pak vybavena ÄŤtveĹ™icĂ­ fotoaparátĹŻ – hlavnĂ­ nabĂ­zĂ­ 64 Mpx. Na pĹ™ednĂ­ stranÄ› je umĂ­stÄ›n 16Mpx fotoaparát. ZařízenĂ­ ještÄ› nenĂ­ moĹľnĂ© zakoupit, ale brzy bude uvedeno do prodeje. SpoleÄŤnost slibuje, Ĺľe prodej bude zahájen do konce listopadu.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim