reklama

Samsung Galaxy S21 má být představen už 14. ledna příštího roku

Samsung Galaxy S21 má být představen už 14. ledna příštího roku
2021-01-13T16:13:49+02:00
• 7. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Top modely od Samsungu řady Galaxy S býval poslední roky vždy představován v únoru, a zatímco vloni tomu tak bylo už na začátku, letos tomu bude ještě o něco dříve. Podle nejnovější informací od známého informátora Jona Prossera má být keynote k představení novinek Galaxy S21 už 14. ledna.

Galaxy S21 Ultra na renderech, revoluce se nekoná

Galaxy S21 hned na začátek roku

Celkem má dojít k představení tří modelů, a to konkrétně Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra. Předobjednávky na tyto modely mají být zahájeny ještě v den představení, tedy 14. ledna. Prodej má být spuštěn 29. ledna 2021. Základní Galaxy S21 má být na trhu v šedé, růžové, fialové a bílé.  Větší Galaxy S21+ má dorazit pouze v černé a stříbrné. Nejvybavenější model Ultra pak má být nabízen v černé, stříbrné a fialové. Podoba chystaných novinek už unikla dříve.

stazeny soubor 3 5120x2880x

Zdroj: @OnLeaks

Pro představení nových top modelů tak letos Samsung volí dřívější termín. Dříve jsme se nových modelů Galaxy S dočkávali mnohdy na MWC ke konci února, někdy ještě později. Samsung tak pravděpodobně mění strategii, což může souviset i s ohebnými telefony. Možná jim chce totiž výrobce dát v průběhu roku více prostoru.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat