reklama

Příští rok se dočkáme iPhone 13 ve stejných velikostech jako letos

Příští rok se dočkáme iPhone 13 ve stejných velikostech jako letos
2020-11-11T19:58:10+02:00
• 12. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Teprve minulý měsíc byla představena nová řada iPhone 12, to nicméně ničemu nebrání, aby nezačaly spekulace o další generaci. Ta by se mohla jmenovat iPhone 13 a nyní se od známého a relativně spolehlivého analytika Ming-Chi Kua dozvídáme první novinky. Inovací projde ultra širokoúhlý fotoaparát.

Nový iPhone 13 vylepší ultra širokoúhlý fotoaparát

Zatímco letos je ultra širokoúhlý snímač v podstatě stejný jako vloni a má stejnou clonu f/2.4, příští rok tomu tak už nebude. Clonové číslo má výrazně klesnout na hodnotu f/1.8, díky čemuž se na senzor dostane až dvakrát více světla. To vylepší především výkon tohoto snímače v noci, který je stále letos slabší ve srovnání s konkurencí. Ostatně to se potvrdilo i v našem nedávném fototestu.

iPhone 12 32 2 5837x3277x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Optická soustava tohoto snímače se má pak skládat z 6 částí,a nikoliv jen pěti. Nakonec asi nejlepší novinkou bude autofokus, který současná generace u ultraširokoúhlého snímače jednoduše nemá. Konkurence ho ale opět nabízí již delší dobu.

Kromě této novinky potvrdil Kuo, že prodeje mají být příští rok lepší než letos. Pandemie koronaviru má tou dobou být již za námi a také očekává větší zájem o 5G.

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat