reklama

Black Friday na Smartomatu! Akce pro ženy, muže a děti sponzorovaný článek

Black Friday na Smartomatu! Akce pro ženy, muže a děti [sponzorovaný článek]
2020-11-28T13:21:27+01:00
• 28. 11. 2020

Internetový obchod Smartomat přichází s akcí Black Friday, přičemž exkluzivně pro naše čtenáře si připravil rovnou týdenní akci. Využít tak můžete speciálního kupónu, který cenu u produktů sníží krásných 15 %. A je z čeho vybírat!

Pro ženy si Smartomat připravil vybrané dámské chytré hodinky a fitness náramky, ale také nejnovější model ARMODD Candywatch Premium. 

Black Friday: slevy pro muže, ženy a děti

Jedná se především o chytré hodinky určené dámám a oproti starší verzi přináší menu i mobilní aplikaci kompletně v češtině, plně dotykový kulatý displej, vylepšenou výdrž baterie a několik nových funkcí. K dispozici je také pět nových jedinečných ciferníků a řada užitečných funkcí pro sport i běžný den. 

Hodinky dokáží upozornit na příchozí hovory, SMS, zprávy z aplikací a události. Implementován byl také snímač tepové frekvence, který umožňuje měření tepu v pravidelných intervalech. Měření kroků, ušlé vzdálenosti, spálených kalorií i spánku je samozřejmostí. Hodinky ale také nabízí orientační měření krevního tlaku a saturace kyslíku v krvi, čímž se ještě více „vžijete“ do stavu svého těla. 

Veškeré statistiky pak uvidíte přímo v mobilní aplikaci WearHealth, která je samozřejmě kompletně v češtině. V rámci sportovního režimu můžete využít šest různých aktivit. Dámy naopak ocení přítomnost monitorování menstruačního cyklu. Co se kulatého displeje týká, ten je vybaven vysokým jasem a chrání ho sférické sklo. 

Black Friday

Samotný displej se může rozsvítit pouhým otočením zápěstí, což známe z drahých Apple Watch. Zajímavá je také výdrž na jedno nabití, protože hodinky vydrží až pět dní nebo až 15 dní v pohotovostním režimu. Ani v této cenové kategorii u Smartomatu nechybí stupeň krytí proti vodě a prachu v podobě IP68. Hodinky podporují nejen Android, ale také iOS. 

Dámské chytré hodinky ARMODD Candywatch Premium jsou dostupné ve dvou provedeních – stříbrná a zlatá. Jsou vyrobené z kvalitní oceli a skla. Kovový řemínek by pak měl dokonale padnout na vaše zápěstí. K chytrým hodinkám si můžete pořídit i stylový vyměnitelný kožený řemínek v černé a bílé barvě. 

Black Friday v podání Smartomatu je v tomto případě velkým lákadlem. Hodinky standardně stojí 4 990 Kč, ovšem díky 48% akci je získáte za 2 590 Kč. Pokud zadáte ještě náš kupón DOTEK15, získáte další 15% slevu. Nečekejte tedy na poslední chvíli a udělejte radost sobě nebo svým blízkým. 

Troufáme sí říci, že produkt nabízí skvělý poměr cena / výkon. Zakoupit si hodinky můžete ZDE. Smartomat nabízí také hodinky a fitness náramky pro muže, nabídku si můžete přečíst ZDE. Opět platí, že při zadání kupónu DOTEK15 získáte další 15% slevu. 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim