reklama

Apple zve na další keynote, už příští úterý se dočkáme pravděpodobně Maců s ARM procesory

Apple zve na další keynote, už příští úterý se dočkáme pravděpodobně Maců s ARM procesory
2020-11-02T19:30:41+01:00
• 2. 11. 2020

Zdroj: Apple

Apple vždy na podzim tradičně pořádal jednu nebo dvě keynote na kterých představoval všechny své podzimní novinky. Letos tomu ale tak není a krom pozdě představených iPhonech se letos bude konat ještě třetí keynote. Dnes byly rozeslány pozvánky na keynote, která se bude konat již v úterý 10. listopadu.

iPhone 12 vs. iPhone 12 Pro | naše zkušenosti + dávají smysl? – podcast #19

V úterý 10. listopadu představí Apple další novinky

Chystaná keynote dostala název „One More Thing“ a bude se konat v úterý 10. listopadu v 10 hodin v Cupertinu, tedy v 19 hodin našeho času. Nejvíce očekávanou novinkou jsou počítače Mac s novým procesor Apple Silicon. Tento přechod na ARM výrobce oznámil již v létě a do konce roku slíbil první modely s těmito procesory. Proto je velmi pravděpodobné, že právě za týden se dočkáme této novinky.

Apple Silicon

Zdroj: ZDNet

Mezi další možné nové zařízení patří dlouho spekulované AirTagy pro hledání věcí nebo chytrá sluchátka AirPods Studio. Keynote bude zase probíhat jen online a bude předtočená. Sledovat ji bude možné jako obvykle také na YouTube. My vám již tradičně po představení nových produktů hned vydáme souhrnné články.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim