reklama

Moto G10 Play se začíná ukazovat

Moto G10 Play se začíná ukazovat
2020-11-02T18:00:26+02:00
• 2. 11. 2020

Zdroj: app.voice.com/post/@onleaks

Teprve v srpnu jsme se dočkali představení smartphonu Moto G9 Play od společnosti Motorola. Očekávali jsme, že nástupce se objeví až v příštím roce, ale zřejmě došlo na urychlení plánů a nadcházející generace je v plném vývoji, jelikož se objevují první rendery Moto G10 Play.

Jen pozvolná evoluce

Vzhledem k tomu, že série Moto G spadá do střední třídy, spíše té nižší, asi nedojde na mnoho změn, zejména u modelu Play. Novinka půjde ve stopách své předchůdce, což jde vidět zejména na zadní straně, kde bude modul se třemi foťáky a jednou LED svítilnou.

Moto G10 Play leak 1024x802 1024x802x

Zdroj: fonearena.com

První posun lze vidět i tak na zadní straně, kde již nebude čtečka otisků prstů. Nepředpokládáme, že by byla nakonec integrovaná do displeje. Své umístění si pravděpodobně najde na boční straně na vypínacím tlačítku. Dále jde vypozorovat, že displej již nebude mít výřez pro přední kameru. Místo toho máme očekávat otvor v levé části displeje.

Zatím je tento model veden pod označením XT-2117. Ještě nejsou k dispozici specifikace, ale očekáváme, že buď bude použit ten samý procesor Snapdragon 662, nebo dojde k povýšení na Snapdragon 665. Co se týče kapacity baterie, dojde pravděpodobně na snížení. Dle dosavadních informací bude k dispozici 4850 mAh místo 5000 mAh, byť novinka bude o něco silnější. Nyní si musíme počkat na další informace. K představení by mohlo dojít ještě tento rok, případně na začátku toho dalšího.

Zdroje: app.voice.com, fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat