reklama

Apple začal prodávat tři nové pásky pro hodinky

Apple začal prodávat tři nové pásky pro hodinky
2020-11-12T16:30:44+01:00
• 12. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Společnost Apple kromě nových Maců začala prodávat také nové řemínky pro své chytré hodinky. Jedná se konkrétně o Solo Loop a Sport Band řemínky, čímž bylo rozšířeno už tak nabyté produktové portfolio. 

Apple Watch SE – když přídomek „SE“ neznamená nejlevnější [recenze]

Apple nabízí nové tři barvy

K dispozici jsou přesněji nové barvy. Konkrétně řemínky Solo Loop a Sport Band přichází v oranžovém odstínu zvaném Kumquat, ve světlejší modré Northern Blue a rudé Plum. Plum a Kumquat barevně ladí se silikonovými pouzdry pro iPhone 12, která jsou k dispozici ve stejných odstínech.

Apple Watch SE z pohledu ženy – jde jen o designový prvek? [recenze]

Apple

Zdroj: MacRumors

Solo Loop je pružný, nově navržený navlékací řemínek z tekutého silikonového kaučuku a bez jakékoli spony, přezky nebo přesahů. Apple tvrdí, že se dá snadno navléknout i stáhnout. Každý řemínek je prý speciálně ošetřen ultrafialovým zářením, aby měl hedvábně hladký povrch.

Jak bylo už řečeno, pásek Solo Loop k hodinkám je vyrobený ze silikonu a je celý v jednom kuse. V současnosti je možné zakoupit až devět různých velikostí, což může ve skutečnosti ztížit hledání správné velikosti. U nás se nové barevné varianty budou prodávat za 1 290 Kč přímo v online Apple Storu. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

To už jsme na tom opravdu tak špatně, takový ovce, že vy budete psát o kus gumy k hodinkám? A my bychom to jako ovce měli číst. Protože to je Apple? Buďte prosím normální. Nebo už opravdu neexistuje redaktor, nebo novinář, co má ještě nějakou úroveň?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim