reklama

Apple údajně zaslal ohebný iPhone Foxconnu k testování, k představení dojde za dva roky

Apple údajně zaslal ohebný iPhone Foxconnu k testování, k představení dojde za dva roky
2020-11-17T16:30:03+01:00
• 17. 11. 2020

Zdroj: YouTube the Hacker 34

1

Ohebné telefony jsou již realita a začínají být stále běžnější záležitost. Ačkoliv jsou dnes stále velmi drahé, je vcelku jasné, že toto je budoucnost. Apple tak již podle nejnovějších informací nechce zůstat pozadu a již testuje nový ohebný iPhone. Nedočkáme se ho ale příští rok, nýbrž až za dva.

Nový iPhone Fold?

Podle čínských zdrojů nyní Apple testuje, zda zvolí OLED nebo Micro-LED displej. Apple pak měl také dát Foxconnu za úkol provést test ohebné komponenty, zda vydrží 100 000 otevírání a zavírání. Další podrobnější informace již report nezmiňuje, kromě toho, že Samsung má nový displej americké společnosti dodávat.

iphone flip 782x485x

Zdroj: BGR

Ohledně vývoje ohebného iPhonu jsme již v minulosti slyšeli. Hovořilo se tehdy také o variantě dvou oddělených displejů namísto jednoho ohebného. Podle dnešních informací to však vypadá, že Apple vsadí na skutečně ohebný displej, je však evidentně ještě v rané fázi. Na světlo světa se má novinka dostat až na podzim 2020, takže Apple určitě ještě čas má.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Martin Jeřábek

17. 11. 2020, 17:44

Po tom co ukázal oppo rollable smartphone, tak na fold jim kašlu u všech, fold je slepá cesta, rollable má větší budoucnost.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim