reklama

Apple One – můžete mít nově až 4 TB na iCloudu

Apple One – můžete mít nově až 4 TB na iCloudu
2020-11-03T16:30:05+02:00
• 3. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Americká společnost nedávno představila novou službu Apple One. Ta umožňuje zákazníkům předplatit si Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple Fitness+, iCloud a Apple News+ za jednu stanovenou měsíční cenu. V České republice byla cena pro jednotlivce stanovena na 285 Kč. Pro rodinný tarif si budete muset připravit 389 Kč měsíčně. 

Apple One umí nabídnout více TB

K dispozici jsou konkrétně tři úrovně Apple One. Jmenovitě jde o Individual, Family a Premier. První zmíněný balíček obsahuje Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade a 50 GB úložiště iCloud – to vše za 285 Kč. Balíček pod názvem Family je zajímavější hlavně v případě iCloud úložiště. K dispozici je totiž 200 GB prostoru. Zbytek balíčku zahrnuje Apple Music, Apple TV+ a Apple Arcade za cenu 389 Kč měsíčně. 

Apple One

Zdroj: MacRumors

Poslední úroveň služby One nabídne všechny služby, tj. Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple Fitness+, 2TB iCloud úložiště a Apple News+ za měsíční poplatek 699 Kč. Apple ale v rámci poslední úrovně nově přináší možnost využít 4TB úložiště. Respektive, pokud zákazník bude chtít ke svému Apple One plánu přikoupit další úložiště, může jej dokoupit samostatně, čímž se dostáváme na 4 TB. Doposud bylo možné zakoupit si pouhé 2 TB úložiště. 

Zdroj: macrumors.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Radek Miler

4. 11. 2020, 9:39

Název článku mi přijde zavádějicí. Služba Apple One Premier není pro ČR dostupná. U nás lze získat maximálně 2,2TB. Otázkou je jak to bude v budoucnu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat