reklama

Honor oficiálně představil Band 6

Honor oficiálně představil Band 6
2020-11-03T19:00:50+01:00
• 3. 11. 2020

Zdroj: Gizmochina.com

Hojně očekávaný fitness náramek s názvem Band 6 z dílny společnosti Honor se ukazuje v oficiální podobě, a to rovnou ve dvou variantách provedení. Zařízení si zároveň vysloužilo prvenství, jakožto první chytrý náramek na světě s displejem přes celou čelní část. Společnost Huawei oproti 5. generaci provedla nejzásadnější změny u designového zpracování. Příjemným překvapení je velmi přijatelná cenovka.

Vzorem Watch ES

Hlavní chloubou se stává 1,47palcový AMOLED displej s rozlišením 368 x 194 pixelů, jehož hrany mají vkusné 2.5D zakřivení. K ovládání slouží jediné tlačítko na pravé straně nebo gesta implementované v softwarovém rozhraní. Baterie o velikosti 180 mAh zvládne až 14 dnů za plného provozu. Zarytí sportovci mohou vybírat z 10 sportovních režimů, u kterých oceníte snímač tepové frekvence a hladiny kyslíku v krvi.

Honor Band 6 2 1148x823x

Zdroj: Gizmochina.com

Zařízení odolá vodě při plavání, ale certifikace 5ATM nedovoluje nijaké potápění. Bezkontaktní platby v obchodech přichází pouze s druhou NFC variantou, která navíc dostala i hlasového asistenta. Dále bez rozdílu získaly možnost monitorování spánku a sledování menstruačních cyklů. Vše podtrhují funkce Bluetooth 5.0, gyroskop, akcelerometr.

Honor Band 6 3 1334x756x

Zdroj: Gizmochina.com

Honor v Číně spouští předprodej za doporučenou cenu v přepočtu 853 Kč / 990 Kč (NFC verze), kde jsou k dispozici tři různé barvy řemínků (Meteorite Black, Seagull Grey, Coral Powder). Mezinárodní dostupnost bude zřejmě oznámena až po startu prodeje – od 11. listopadu.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim