reklama

SwiftKey může získat synchronizaci schránky s Windows 10

SwiftKey může získat synchronizaci schránky s Windows 10
2020-10-27T21:06:06+01:00
• 28. 10. 2020

Zdroj: TheVerge

Samsung a Microsoft mají až nadstandardní vztahy, což je vidno například na integraci synchronizace Samsung Reminder s Microsoft To-Do. Nadstandardního vztahu ale využívají většinou jen majitelé zařízení Galaxy. Jedna novinka by se ale přeci jen mohla brzy zpřístupnit všem Android uživatelům.

SwiftKey pracuje na nové funkci

Konkrétně se bavíme o funkci synchronizace schránky. Ta vám umožní kopírovat a vkládat data z Android telefonu do počítače se systémem Windows 10. To se pravděpodobně stane prostřednictvím aplikace SwiftKey, kterou samozřejmě vlastí i Microsoft. V současnosti se údajně nová funkce testuje, takže bychom se jí mohli dočkat velmi brzy. 

SwiftKey

Zdroj: AndroidCommunity

Beta verze klávesnice SwiftKey má novou funkci cloudové synchronizace schránky. Právě tohle je řešení, kterým dokáže Microsoft obejít technické i bezpečnostní omezení systému Android. Integrace takové funkce je možná pouze za spolupráce a schválení OEM výrobci, a protože Swiftkey je aplikace ke stažení z obchodu Google Play, měla by být schopna fungovat na jakémkoli zařízení Android. Zatím nevíme, kdy bude funkce oficiálně k dispozici všem uživatelům. Prozatím tedy budete muset stále používat aplikace třetích stran.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim