reklama

Smarty přináší produkty pro zdraví i desinfekci sponzorovaný článek

Smarty přináší produkty pro zdraví i desinfekci [sponzorovaný článek]
2020-10-08T13:47:15+01:00
• 8. 10. 2020

Smarty a zdravý vzduch 

Čističky vzduchu

Mějte doma příjemný a zdraví prospěšný vzduch. Čističky vzduchu už zdaleka nejsou jen pro alergiky. Jejich využití je opravdu široké – nejčastěji pohlcují prachové částice, pyl, zvířecí srst, ale i zápachy z vaření nebo cigaret, a to díky účinným HEPA filtrům. Většina čističek má i svojí mobilní aplikaci, ve které můžete sledovat kvalitu vzduchu, ale i vlhkost a teplotu. Zároveň můžete čističku ovládat na dálku. 

Smarty Smarty

Zvlhčovače vzduchu 

Máte doma často bolesti hlavy a pociťujete únavu? Na vině může být suchý vzduch. S tím pomůžou zvlhčovače vzduchu. Vybrat si můžete z množství druhů podle vašich potřeb. Kromě klasického zvlhčování vzduchu mlhou mohou mít zvlhčovače zároveň funkci aroma difuséru, nebo stylové lampičky.  

beam 1 1280x756x

Desinfekce nejen pro ruce 

Sterilizárory

Už jste naučení na mytí a desinfikování rukou 24/7? A mysleli jste na svůj telefon, klíče, sluchátka a další věci, na které saháte opravdu často? Napadá vás, že určitě nemůžete stříkat na svou elektroniku desinfekci – to určitě ne, máme pro vás mnohem lepší řešení. Přenosné sterilizátory, které vyhubí bakterie i viry pomocí UV-C záření za několik minut. Do sterilizátoru můžete dát prakticky cokoliv, jak telefon, tak roušku.

 air 2 1280x792x

Desinfekce

A jak na desinfekci dalších povrchů nebo místností? Pořídit si můžete lampy s UV zářením, které dokáží zabít 99,9 % bakterií a virů. V sortimentu pro vás máme i naprostou novinku – výrobník desinfekčního prostředku, přidáte pouze vodu a sůl. A jak je to možné? Výrobník pracuje na principu elektrolýzy, která dokáže rozložit sůl na volný chlor. Výsledek? Přírodní desinfekce! 

Smarty

Osobní zdraví 

V poslední řadě nesmíme zapomenout ani na sebe. K podpoře imunity pomůžou nejen vitamíny, ale hlavně zdravý životní styl. S hlídáním hodnot vám pomohou chytré váhy, které dokáží změřit nejen hmotnost, ale třeba i množství tuku a svalů v těle. Na poli chytrých pomůcek pro zdraví jsou oblíbené i chytré tlakoměry, nebo teploměry. Mějte přehled o svém zdraví, tyhle chytré vychytávky vám k tomu pomohou. Celou nabídku produktů najdete ZDE. 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim