reklama

Outlook nově podporuje synchronizaci kalendářů

Outlook nově podporuje synchronizaci kalendářů
2020-10-12T15:00:56+02:00
• 12. 10. 2020

Zdroj: GSMArena

1

Společnost Microsoft se v poslední době zabývala vytvářením nových funkcí pro Outlook. Od anotací až po integraci hlasových asistentů je jasné, že společnost považuje Outlook za svého největšího koně na systému Android. Proto není divu, že se neustále snaží svou aplikaci vybavovat novými a užitečnými nástroji. Dokonce i poslední aktualizace přináší novou funkci. Ta by vám měla usnadnit sledování událostí, tedy pokud používáte více kalendářových aplikací.

Outlook podporuje Google i Samsung

Outlook pro Android tak nyní nově podporuje synchronizaci událostí kalendáře mezi Outlookem a dalšími aplikacemi. Mezi podporované aplikace patří Google Calendar a Samsung Calendar. Synchronizace funguje v obou směrech, takže události vytvořené v Outlooku se zobrazují v konkurenčních aplikacích a naopak – a události lze také upravovat napříč aplikacemi.

Outlook

Zdroj: AndroidPolice

Samozřejmě tento doplněk nemusí být lákavý jako poslední aktualizace, ale své koncové uživatele si najde. Funkce by měla být již nyní k dispozici ke stažení z Obchodu Play. Případně si novou verzi můžete stáhnout z APK Mirror. 

logo-app Microsoft Outlook  Microsoft Corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

A co Outlook na WIndows?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim