reklama

Messenger dostává nové logo a několik funkcí navíc

Messenger dostává nové logo a několik funkcí navíc
2020-10-13T18:00:24+01:00
• 13. 10. 2020

Zdroj: Facebook

1

Facebook v posledních době pracuje na možnosti propojení platforem Instagram, Messenger a WhatsApp. Zatím jsme se dočkali ohlášení propojení Instagramu s Messengerem a dnes jsme se mimo jiné dočkali v podstatě podobného ohlášení, jen v opačném směru. Navíc došlo na upravení vzhledu a přidání několika funkcí navíc.

Nový Messenger

Facebook dnes představil v rámci série novinek také nové logo komunikační platformy Messenger. To tak trochu koresponduje s Instagrame, aspoň soudě dle barvy. Nové logo jsme již zaznamenali na webu, u aplikace to asi bude nějakou chvíli trvat.

Rebrand Logo 400x400x

Zdroj: Facebook

Samotné barevné podání loga se také projeví na základním vzhledu chatů. Aby toho nebylo málo, tak aplikace dostala několik grafických změn. Například si můžete pozměnit reakce na jednotlivé zprávy. Stačí na konkrétní ikoně podržet prst a následně vybrat náhradní obrázek, tedy reakci.

Lifestyle IG 1024x819x

Zdroj: Facebook

Také jsou k dispozici nové vzhledy chatů a uživatelé se mohou vyhrát s novými nálepkami, kde mohou zapózovat. V dohledné době bude přidán i mód komunikace, kde budou zprávy mizet po nějakém čase, a to zcela automaticky.

Kromě těchto grafických hrátek je ale nejdůležitější právě propojení s Instagramem. Zatímco u sociální sítě na zveřejňování fotografií je více méně nutné aktivovat novou verzi soukromých zpráv, u Messengeru se jedná o automatický proces. Všechny tyto novinky budou dostupné postupně a ve vlnách.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Roman Praslička

VIP 13. 10. 2020, 17:27
Android aplikace

V apce již též aktivní. Android 10, beta Messenger

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim