reklama

Huami odhalil nové hodinky Amazfit Bip U

Huami odhalil nové hodinky Amazfit Bip U
2020-10-08T11:30:12+02:00
• 8. 10. 2020

Zdroj: Amazon.in

Modelovou řadu Amazfit zanedlouho doplní nové hodinky s názvem Amazfit Bip U, na které pomalu začíná lákat jeden z jejich prodejních kanálů, a to přímo obchod Amazon. Čínská společnost Huami by je měla uvolnit do oficiálního prodeje v následujících týdnech, přičemž už teď odhalila konečnou podobu včetně kompletních specifikací. Očekávaná prodejní cena nebude zrovna patřit mezi ty nejvyšší.

Maximum za minimum peněz

Amazfit Bip U má disponovat 1,43palcovým TFT LCD displejem s rozlišením 320 x 302 pixelů, který bude chránit 2.5D zakřivené sklo nebo speciální povrchová úprava proti ulpívání otisků prstů. Základní pouzdro je vyrobeno z polykarbonátu a připojují k němu řemínky vyrobené ze silikonu.

Bip U 2 1500x764x

Zdroj: Amazon.in

Odolnost vůči vodě zaručují maximálně na běžné plavání, ale rozhodně žádné potápění do hloubky. Výdrž dostala pod kontrolu baterie s kapacitou 225 mAh, která vydrží až 9 dnů za plného provozu a nabití trvá pouhé 2 hodiny. Uvnitř sice běží vlastní rozhraní, ale obsahuje všechny důležité vlastnosti včetně 50 různých ciferníků.

Bip U 3 1500x552x

Zdroj: Amazon.in

Kromě běžných funkcí musíme zmínit snímač tepové frekvence, měřič hladiny kyslíku v krvi či monitor spánkové aktivity. Přes technologii Bluetooth 5.0 je připojíte k Android i iOS zařízení. Cenovku zatím neznáme, ale k dispozici bude černé, růžové, zelené provedení.

Zdroje: amazon.in, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim