Vivo Watch dorazí už 22. září

Vivo Watch dorazí už 22. září
2020-09-13T19:33:24+02:00
• 14. 9. 2020

Zdroj: Ohsem.me

K uniklým informacím z čínské sociální sítě Sina Weibo se nyní připojuje čtveřice maloobchodních prodejců, kteří zveřejňují nové zprávy kolem prvních chytrých hodinek od firmy Vivo. Novinka na poli wearables má získat většinu prémiových vlastností, což úplně nemůžeme říci o očekávané cenovce. Výrobce ke všemu připravuje více provedení jak z pohledu velikostí, tak bude k dispozici několik barevných variant u řemínků.

Dobře našlápnuto

Přestože neznáme velikost zobrazovacího panelu, tak využijí AMOLED technologii a vsadí jej do kulatého pouzdra ve dvou velikostech (42 a 46 mm) vyrobeného z nerezové oceli. Připojené řemínky z kůže budou uživatelsky vyměnitelné. Kromě různých barev pravděpodobně přinesou pásky i z jiných materiálů.

Vivo Watch 1 1079x942x

Zdroj: GSMArena.com

Maximální výdrž baterie by se měla dostat na slušných 18 dnů. To ovšem může platit jen pro větší 46mm variantu. Uvnitř bohužel nepoběží softwarové řešení WearOS od Googlu, ale využijí vlastní proprietární rozhraní FunTouchOS přizpůsobené pro hodinky. Nicméně potěší přítomnost technologie NFC pro bezkontaktní platby či hlasový asistent Jovi.

Vivo Watch 3 436x587x Vivo Watch 2 690x920x

Zdroj: GSMArena.com

Z ostatních funkci si ještě zaslouží zmínku funkce Bluetooth 5.1, snímač tepové frekvence, hudební přehrávač a monitor hladiny kyslíku v krvi (SpO2). K oficiálnímu představení dojde v úterý 22. září, kdy zřejmě potvrdí cenu v přepočtu 3 280 Kč a minimálně čtyři barevné verze (Fengshang, Mocha, Mixia, Shadow).

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat