reklama

Samsung ukončí službu Galaxy Sync a Drive

Samsung ukončí službu Galaxy Sync a Drive
2020-09-02T09:30:10+01:00
• 2. 9. 2020

Zdroj: Samsung

Samsung Cloud Sync a Disk úložiště pro My Files již nebudou podporovány službou Samsung Cloud. Kdokoli s předplatným tarifem úložiště bude mít od 1. dubna 2021 službu zrušenou, přičemž uživatelé mohou získat zpět své finance. Výrobce telefonů ale nepřestane svých zákazníkům nabízet cloudové úložiště, protože stejné funkce bude brzy podporovat OneDrive. 

Samsung přechází na OneDrive

Přechod z Cloud na OneDrive bude probíhat postupně. Společnost rozděluje proces vypnutí na svých stránkách. Vypnutí tak proběhne ve dvou skupinách, v závislosti na zemi, ze které jste se poprvé přihlásili k účtu. 

Samsung

Zdroj: AndroidCentral

Poprvé se integrace galerie do OneDrive objevila na konci loňského roku. Tato funkce nativně integruje fotogalerii podporovaných Samsung telefonů s OneDrive. Pokud máte data v galerii Sync nebo Drive, můžete je uložit několika způsoby. Můžete jej přenést na OneDrive, nebo stáhnout data do mobilního zařízení či počítače. 

Vypnutí služeb bude trochu složité a rozdělené do dvou skupin na tři různé fáze. První fáze vypnutí zastaví nové registrace. Další fáze ukončí používání existujících registrací Gallery Sync a Drive a podporu pro migraci OneDrive. V závěrečné fází skončí podpora stahování dat. 

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim