reklama

Hloupý krok Epic Games a brzký příchod Google Pixel 5 – podcast #15

Hloupý krok Epic Games a brzký příchod Google Pixel 5 – podcast #15
2020-09-04T16:50:04+02:00
• 2. 9. 2020

Zdroj: Dotekomanie

Právě vyšel nový díl našeho podcastu Pod Zlatou Lampou. Je věnovaný především mobilním telefonům, tabletům, chytrým zařízením a dalším technologiím. Posloucháním vás budou provázet naši redaktoři, Zdeněk Koutský a Miroslav Růžička. A čemu jsme se tentokrát věnovali?

Pod Zlatou Lampou – díl patnáctý

Máme tu obchodní válku, která tu snad ještě nebyla. Epic Games porušilo pravidla App Storu a Apple smazal všechny herní tituly, včetně Fortnite. Co za tímto krokem stálo a na jaké straně stojí soud? Mělo vůbec toto chování smysl? 

Už 8. října by mělo dojít k představení nového Google Pixelu 5. Ten zřejmě dorazí se třemi fotoaparáty a také s čtečkou otisků prstů na zadní straně. Dokáže letošní novinka vrátit Pixel zpět na svůj vrchol? Co vše by Pixel 5 měl nabídnout a jaké hardwarové specifikace můžeme očekávat? 

O tom všem si dnes budeme povídat v podcastu Pod Zlatou Lampou. Nejen o těchto tématech diskutují v 15. díle redaktoři serveru dotekomanie.cz Zdeněk Koutský a Miroslav Růžička. Podcast nyní bude vycházet pravidelně každé dva týdny vždy v neděli večer, abyste si ho mohli poslechnout před spaním a nebo třeba cestou do práce další týden.

  • I. část: Epic Games vs. Apple
  • II. část: Google Pixel 5

Kde podcast poslouchat?

Podcast si můžete pustit v přehrávači výše a nebo ho můžete sledovat na:

Jak se vám obsah podcastu líbí? Máme také novou grafiku.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim