reklama

Realme Watch S hodinky potvrzeny FCC

Realme Watch S hodinky potvrzeny FCC
2020-09-23T11:45:35+01:00
• 23. 9. 2020

Zdroj: GSMArena

V květnu letošního roku jsme se dočkali chytrých hodinek Realme Watch, přičemž na začátku tohoto měsíce pak společnost uvedla, že model Realme Watch S Pro dorazí ve čtvrtém čtvrtletí 2020. Ten by měl nabídnout kulatý AMOLED displej. Na internetu se ale objevila zpráva, že se chystá i vybavenější verze s modelovým označením RMA207. Ta dokonce nyní získala certifikaci FCC. 

Realme Watch S dorazí také ve variantě Pro

Konkrétně se již brzy máme dočkat modelu s označením Realme Watch S. Podle zveřejněných informací z FCC budou hodinky nabízet baterii s kapacitou 390 mAh. Přítomna bude také certifikace IP68 zaručující odolnost vůči vodě. Na zadní straně pak budou umístěny senzory pro sledování tepové frekvence a SpO2 pro měření kyslíku v krvi. I zde se dočkáme dvou tlačítkách na pravé straně konstrukce. 

Realme Watch S

Zdroj: GSMArena

Kromě FCC byly hodinky Realme Watch S certifikovány také malajsijským SIRIM a ruským EHS. Očekáváme tedy, že se zařízení na trh dostaví v průběhu října letošního roku. To by bylo z pohledu specifikací pro model Watch S vše. 

Realme Watch S

Zdroj: GSMArena

Na trh ale dorazí ještě Watch S Pro. Ten v současnosti nese kódové označení RMA186 a na trh přijde s 1,39palcovým AMOLED displejem s rozlišením 454×454 pixelů. Uvnitř bude přítomna baterie s kapacitou 420 mAh, GPS modul a GLONASS pro určování polohy. Hodinky nabídnou také SpO2 monitor, sledování srdeční frekvence a váhu 63,5 gramů. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim