reklama

Mi Watch Revolve přichází s 1,3palcovým kruhovým displejem

Mi Watch Revolve přichází s 1,3palcovým kruhovým displejem
2020-09-30T15:00:30+01:00
• 30. 9. 2020

Zdroj: Pocketnow

Po oznámení náramku Mi Band 5 společnost Xiaomi představila také své hodinky Mi Watch Revolve. Zařízení je vybaveno několika funkcemi a disponuje kruhovým displejem. To ale není vše. 

Hodinky zaujmou svých 1,3palcovám kruhovým AMOLED displejem, který je chráněn sklem Corning Gorilla Glass 3. Xiaomi na konferenci také uvedlo, že nabízí 112 různých ciferníků. Konstrukce je pak vyrobena z nerezové oceli a pásek ze silikonu. 

Mi Watch Revolve s kruhovým displejem

Mi Watch Revolve dokáže sledovat 10 sportovních aktivit a obsahuje profesionální sportovní analýzu Firtstbeat. Nabízí ale také GPS, GLONASS a Bluetooth 5.0. Hodinky jsou kompatibilní s Androidem 4.4 a vyšším a iOS.

Zařízení je vybaveno monitorem srdeční frekvence, monitorem zrychlení, gyroskopem, geomagnetickým snímačem, barometrickým snímačem a snímačem okolního světla. Máme zde také sledování spánku a monitorování fitness s 10 sportovními režimy.

Mi Watch Revolve

Zdroj: Pocketnow

Zařízení nabízí variabilitu srdeční frekvence spánku, hladinu energie a sledování úrovně stresu. Mi Watch Revolve má velikost 46,2 x 53,3 x 11,4 mm. Hodinky jsou voděodolné až do hloubky 50 metrů (5 ATM) a obsahuje baterii 420 mAh, která vydrží až 14 dní.

Chytré hodinky budou v prodeji ve variantách Midnight Black s řemínkem Space Black a Chrome Silver s řemínkem Neptune Blue. Doporučená maloobchodní cena činí 3 500 Kč bez DPH. V prodeji budou od 6. října. 

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim