reklama

Fotopast aneb pastičky nejen na noční zvířata sponzorovaný článek

Fotopast aneb pastičky nejen na noční zvířata [sponzorovaný článek]
2020-09-10T09:29:13+01:00
• 10. 9. 2020

Fotoaparát a kamera v jednom, to je fotopast. Přístroj se skvěle hodí k zaznamenání života v přírodě. Upevněte jej na strom a dovolte zvířatům, aby se beze strachu pohybovala po okolí. Kamera je vybavená snímačem pohybu, takže kdykoliv je nějaké zvíře v dosahu, automaticky se zapne a vytvoří snímek za pouhých 0,8 s, aby zvíře nestihlo utéct. Lesní faunu přístroj nevystraší, jelikož není nijak hlasitý.

Fotopast nastražíte na vhodné místo a automaticky vám zaznamená osoby nebo zvířata. Zařízení má hned 3 pohybové senzory s dosahem až 25 metrů a výhledem v širokém úhlu 120°, takže ji neuteče nic, co se vyskytne před objektivem. Po detekci se spustí nahrávání Full HD videa nebo fotografování pomocí 12Mpx čipu. Pro noční záznam je součástí 38 LED s IR filtrem. Pořízený materiál se ukládá na paměťovou kartu. Můžete dokoupit až 32 GB micro SD. Baterie udrží past v pohotovostním stavu až na 8 měsíců pozorování.

Fotopast zachycující plnou přírodu

Kamera dokáže pracovat ve dne i v noci. Při nedostatečném osvětlení se přepne do nočního režimu s viditelností 20 metrů. Tu zajišťuje systém LED světel, která jsou však utlumená, tzn. nezáří do prostoru opět z toho důvodu, aby se zvířata nebála. Pořízené fotografie s rozlišením 12 Mpx jsou ostré, i když se zvíře pohybuje. V nastavení si lze zvolit, zda snímky chcete doplnit o datum a čas, aktuální tlak, teplotu, fázi měsíce a podobně.

H600f6b2d64bf46dea44431317e94f5a3c 800x800x Fotopast

Snímkové rozlišení 12 Mpx zaručí křišťálově čistý obraz. Při focení přírody a zvířat vynikne spolehlivě každá křivka, aby byl objekt v popředí ostrý, a vy jste mohli ve vysoké kvalitě sledovat, jak vypadá život v přírodě.

IR technologie umožní sledovat dění v lese dokonce i v noci. 38 LED světel zaručí viditelnost až na vzdálenost 20 metrů, i když je všude kolem naprostá tma. Během provozu navíc nevyzařují žádné intenzivní světlo okolo sebe, aby kamera nevystrašila divoká zvířata.

Odolnost IP66 zajistí možnost použití za každého počasí, aniž by hrozilo poničení přístroje. Kamera dokáže odolat i silnému dešti nebo nadměrnému prachu, takže ji můžete používat i v náročném prostředí, např. v poušti nebo tropickém deštném pralese.

Pokud vás fotopast se skvělými specifikacemi zaujala, je nyní k dostání na Aliexpressu za příjemných 552 Kč. Stačí použít náš odkaz ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim