reklama

FIIDO D11 je elektrické kolo s dojezdem až 100 km sponzorovaný článek

FIIDO D11 je elektrické kolo s dojezdem až 100 km [sponzorovaný článek]
2020-09-10T16:29:56+01:00
• 10. 9. 2020

FIIDO si ve spolupráci s obchodem Geekbuying připravilo akci na své elektrické kolo FIIDO D11. To nyní můžete pořídit s pořádnou slevou. Navíc si ušetříte spoustu kroků a tak vás nebudou bolet nohy. Skvělá kombinace, že ano?

FIIDO D11 aneb elektrikou rychle a bezpečně

Na kole FIIDO si můžete uhánět rychlostí až 25 km/h, a to až do vzdálenosti 100 km. Tedy na jedno nabití můžete jezdit pět hodin po městě či vesnici, jak se vám zachce. Elektrokolo navíc má skvělou možnost jednoduchého poskládání, takže je v nedostupných zákoutích snadno přenositelné.

FIIDO D11

Váha 17,5 kilogramů je obdobná vašemu kolu. Navíc se nemusíte bát ani o svoji bezpečnost, protože elektrokolo má duální brzdící systém, který z plné rychlosti zastaví plně do čtyř metrů. Díky speciální funkci obnově energie pomocí kinetické energie tak můžete prodloužit výdrž baterie. Elektrické kolo navíc disponuje malým displejem, kde vidíte, kolik baterie vám ještě zbývá.

Originální FIIDO D11 na českých e-shopech zatím neseženete. U internetového obchodu Geekbuying je však po dobu prvního týdne jen za 29 994 Kč. Pokud zadáte náš kupón GKB517S, zaplatíte 22 721 Kč. Obchod Geekbuying kromě této senzační ceny nabízí navíc dopravu zcela zdarma. Nemusíte se bát celním poplatků, jelikož zásilka je posílána z českého skladu. A to už stojí za zvážení. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim