reklama

Facebook přináší funkci Watch Together

Facebook přináší funkci Watch Together
2020-09-16T18:00:50+01:00
• 16. 9. 2020

Zdroj: Engadget

Facebook Messenger přináší uživatelům další důvod k používání videohovorů. Aplikace se totiž dočkala nové funkce „Watch Together“, která umožňuje přátelům sledovat televizní pořady a další obsah během skupinových hovorů.

Facebook zapracoval na další funkcionalitě

Koncept je podobný funkci „Watch Party“, jež umožňuje skupinové sledování z vyhrazené stránky nebo skupiny. Ale „Watch Together“ má být více pohlcující, protože společné sledování probíhá během videohovorů. V praxi tak budete moci sledovat své přátele a zároveň videoobsah. 

Facebook

Zdroj: Engadget

Během skupinového videohovoru si může každý účastním vybrat klip z video katalogu Facebooku – pořady a další obsah, která běžně najdete na kartě Watch. Vybraný klip se pak bude přehrávat všem účastníkům. Funkce však nepodporuje YouTube ani videa z jiných streamovacích platforem, takže možnosti sledování jsou poněkud omezené. Facebook ale tvrdí, že neustále přidává nový obsah.

Je zde ale ještě jedna možnost. „Watch Together“ podporuje také vlastní nahrávání videí uživatelů, takže skupiny přátel mohou sledovat vlastní videa/klipy. To by mohlo být obzvláště užitečné pro přátele a rodinu, kteří se snaží zůstat v kontaktu a sledovat vzájemně své domácí mazlíčky a děti. Funkce „Watch Together“ bude zpřístupněna v následujících týdnech. 

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim