reklama

POCO chystá model X3, nabídne nový design a 64Mpx fotoaparát

POCO chystá model X3, nabídne nový design a 64Mpx fotoaparát
2020-08-25T09:30:43+01:00
• 25. 8. 2020

Zdroj: GSMArena

Koncem minulého měsíce jsme byli svědky zprávy, že značka POCO plánuje rebranding mezinárodního modelu Redmi 9C jako nové zařízení POCO pro indický trh. Před několika dny se pak objevil POCO C3 v dokumentaci pro Bluetooth certifikaci se stejným číslem modelu jako Redmi 9C. Nyní se objevilo další připravované zařízení, které by mohlo být nástupcem střední třídy POCO X2. 

POCO X3 přinese příjemné osvěžení

Pravděpodobně název POCO X3 ponese nástupce druhé generace, která se objevila začátkem tohoto roku. Zařízení bylo nalezeno díky certifikačnímu procesu FCCID, který odhalil několik klíčových podrobností. Novinka je známa pod modelovém označení M2007J20CG, přičemž hlavní změnou bude nový design zadního panelu. Ten se totiž nebude podobat žádnému stávajícímu smartphonu značky Xiaomi.

POCO

Zdroj: XDA-Developers

Na přiloženém obrázku můžete vidět zařízení s obdélníkovým fotoaparátem se zaoblenými hranami, velkým logem POCO ve středu a nové „texturované“ pozadí. Zařízení by mělo nabídnout hlavní 64megapixelový fotoaparát. 

Přítomný by měl být operační systém MIUI 12. K dispozici bude baterie s kapacitou 5 160 mAh s podporou rychlého 33W nabíjení. Další podrobnosti nejsou v současnosti k dispozici. Je ale zřejmé, že se bude jednat o nástupce POCO X2. 

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim