reklama

Galaxy Watch 3 získávají slíbené funkce

Galaxy Watch 3 získávají slíbené funkce
2020-08-31T15:00:51+01:00
• 31. 8. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

3

Pokud jste fanoušky Galaxy Watch 3 nebo rovnou majiteli, víte, že jsme vás před několika týdny informovali o tom, že Samsung brzy přidá několik nových funkcí. Slib byl konečně naplněn, protože nejnovější aktualizace Samsung Health přináší některé ze slíbených přídavků. Většina funkcí je k dispozici pouze pro hodinky Galaxy Watch 3. Ostatní produkty se dočkaly také menších novinek. 

Galaxy Watch 3 má nové vylepšené funkce

Samsung Health pro třetí generaci Galaxy Watch se nyní integruje s kontakty ve vašem telefonu nebo ve vašem účtu. Díky tomu bude pro uživatele snazší pozvat přátele – přímo z karty Together, čímž bude možné cvičit společně, porovnávat skóre a přidávat výzvy. 

Galaxy Watch 3

Zdroj: AndroidCommunity

Aktualizace se ale více týká majitelů Galaxy Watch třetí generace. Ti budou mít přístup k V02max nebo maximální absorpci kyslíku, protože Samsung získal schválení od FDA. Nyní také uvidíte svoji personalizovanou službu Sleep Score, která získala vylepšené funkce analýzy spánku předchozích zařízení. Nová aktualizace je teprve ve fázi prvního spuštění, takže může chvíli trvat, než se objeví i ve vašem zařízení. 

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Tom Novak

2. 9. 2020, 8:50

Na GW3 lze snadno neoficiálně EKG rozchodit,na Active2 zatím ne.Platba hodinkami je opravdu hlavní funkce…Pro 10% uživatelů :)

Ondřej Fiala

1. 9. 2020, 7:00

A já už se lekl že Samsung pay nebo meření EKG 🤔😀

Jan Matusek

2. 9. 2020, 5:33

Taky jsem na chvíli propadl panice… 😄

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim