Fitbit pracuje na nových produktech Sense a Versa 3

Fitbit pracuje na nových produktech Sense a Versa 3
2020-08-19T20:33:30+02:00
• 20. 8. 2020

Zdroj: Android Authority

Fitbit byl nedávno odkoupen společností Google, a tak se čekalo, co s výrobcem populárních produktů bude. Na internetu unikly podrobnosti a obrázky nositelných produktů Fitbit Sense, Versa 3 a Inspire 2. Je tedy jasné, že Fitbit stále žije a žít bude. 

Fitbit chystá Sense, Versa 3 a Inspire 2

Zbrusu nový model Sense i Versa 3 mají mít vestavěný GPS modul. Na rozdíl od Versa 2 a mnoho dalších zařízení Fitbit tak budete moci běhat nebo jezdit na kole bez nutnosti přenáší telefonu pro určování vaší polohy. GPS modul se již nějaký pátek nachází u přímých konkurentů Apple Watch nebo Galaxy Watch, takže příchod modulu je logickým vyústění z tržní situace. 

Fitbit

Zdroj: Android Authority

Na uniklém snímku se nachází také symbol srdce, což naznačuje podporu EKG nebo alespoň nějakou formu vylepšené detekce srdeční frekvence. Zdá se také, že obě hodinky mají senzory pro srdeční funkce. 

Kromě možné aktualizace monitorování srdečních funkcí by Sense měl představovat novou, relativně prémiovou modelovou řadu. Nabídne totiž kovovou konstrukci a více zaoblené hrany. Sense i Versa 3 také budou mít jednodušší mechanismus pro výměnu řemínků. 

Jaké přesné funkce Inspire 2 nabídne není zřejmé, ale hodinky by měly nabídnout jednodušší design a základní fitness funkce. Bohužel v současnosti nevíme, kdy všechny produkty budou představeny a ani kolik budou stát. 

Zdroj: androidauthority.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat