reklama

Fitbit pracuje na nových produktech Sense a Versa 3

Fitbit pracuje na nových produktech Sense a Versa 3
2020-08-19T20:33:30+01:00
• 20. 8. 2020

Zdroj: Android Authority

Fitbit byl nedávno odkoupen společností Google, a tak se čekalo, co s výrobcem populárních produktů bude. Na internetu unikly podrobnosti a obrázky nositelných produktů Fitbit Sense, Versa 3 a Inspire 2. Je tedy jasné, že Fitbit stále žije a žít bude. 

Fitbit chystá Sense, Versa 3 a Inspire 2

Zbrusu nový model Sense i Versa 3 mají mít vestavěný GPS modul. Na rozdíl od Versa 2 a mnoho dalších zařízení Fitbit tak budete moci běhat nebo jezdit na kole bez nutnosti přenáší telefonu pro určování vaší polohy. GPS modul se již nějaký pátek nachází u přímých konkurentů Apple Watch nebo Galaxy Watch, takže příchod modulu je logickým vyústění z tržní situace. 

Fitbit

Zdroj: Android Authority

Na uniklém snímku se nachází také symbol srdce, což naznačuje podporu EKG nebo alespoň nějakou formu vylepšené detekce srdeční frekvence. Zdá se také, že obě hodinky mají senzory pro srdeční funkce. 

Kromě možné aktualizace monitorování srdečních funkcí by Sense měl představovat novou, relativně prémiovou modelovou řadu. Nabídne totiž kovovou konstrukci a více zaoblené hrany. Sense i Versa 3 také budou mít jednodušší mechanismus pro výměnu řemínků. 

Jaké přesné funkce Inspire 2 nabídne není zřejmé, ale hodinky by měly nabídnout jednodušší design a základní fitness funkce. Bohužel v současnosti nevíme, kdy všechny produkty budou představeny a ani kolik budou stát. 

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim