reklama

Asus chystá čtyři nové levné telefony

Asus chystá čtyři nové levné telefony
2020-08-30T20:45:59+01:00
• 31. 8. 2020

Zdroj: ASUS

Od té doby, co koncem roku 2018 rezignoval generální ředitel společnosti Asus Jerry Shen, začala se firma mírně přesouvat do segmentu levných smartphonů. Mimo jiné má i nadále fokus na vlajkové modely a herní sestavy ROG. V levné kategorii mají ale místo v podstatě všichni výrobci, takže Asus může právě této kategorii začít dobývat. 

Asus pracuje na čtyřech modelech

Poslední levný telefon společnosti byl ZenFone Max Pro (M2), který se dostavil velké popularitě. Výrobce nyní chystá další čtyři levné modely s kódovým označením Lito, Lagoon, Bengal a Scuba.  Na internetu dokonce unikly podrobnější hardwarové informace. 

Asus Asus

Zdroj: GSMArena

Model s označením Lito bude s největší pravděpodobností vybaven procesorem Snapdragon 765 / 765G, zatímco Lagoon Snapdragon 690. Naopak Bengal a Scuba budou trochu horšími kousky. První bude zřejmě vybaven čipem Snapdragon 662, případně Snapdragon 460. Druhý pak má nabídnout Snapdragon 200.

Asus Asus

Zdroj: GSMArena

Bohužel v současnosti další bližší informace o těchto čtyřech telefonech nemáme. Mohlo by se jednat o lineup Asus Max (M3), ale jde jen o spekulace. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim