reklama

POCO M2 Pro se čtyřmi foťáky dorazí za týden

POCO M2 Pro se čtyřmi foťáky dorazí za týden
2020-07-03T14:45:24+02:00
• 4. 7. 2020

Zdroj: Fonearena

Společnost POCO právě potvrdila příchod modelu POCO M2 Pro, tedy nového smartphonu pro indický trh. Právě v Indii se poprvé světu ukáže už 7. července. Zda-li se zařízení objeví i na dalších trzích je téměř jisté, ovšem otázkou je, zda pod stejným označením. 

POCO M2 Pro dorazí už 7. července

Model M2 Pro se bude, jak je již zvykem, prodávat prostřednictvím Flipkart. Zveřejněný snímek s upoutávkou odhaluje design zařízení, který spíše připomíná globální verzi Redmi Note 9 Pro. Ta se poprvé začala prodávat už v dubnu letošního roku s mírnou změnou specifikací předních fotoaparátů. 

POCO M2 Pro POCO M2 Pro

Zdroj: Fonearena

M2 Pro od POCO se také krátce po zveřejnění výše uvedeného snímku objevil na webových stránkách Xiaomi India pod číslem M2003J6CI. S největší pravděpodobností dorazí model M2 Pro s LCD displejem a vysokou obnovovací frekvencí. Očekávat můžeme čtečku otisků prstů umístěnou na boku, jako nabízí zařízení POCO X2, nebo čtveřici zadních fotoaparátů. Samotná společnost pak prohlásila, že více informací o smartphonu M2 Pro prozradí v následujících dnech, ještě před samotným představením. 

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim