reklama

Oppo zanedlouho přinese model K7

Oppo zanedlouho přinese model K7
2020-07-26T15:00:24+02:00
• 26. 7. 2020

Zdroj: Androidauthority.com

Čínská společnost Oppo v těchto dnech s největší pravděpodobností dokončuje nástupce modelu K5, který byl oficiálně představen v druhé polovině loňského roku. V nejbližších týdnech by se měl na prodejních pultech objevit telefon s označením K7. Připravované zařízení bude samozřejmě podporovat síťovou technologii 5. generace a najde si místo ve vyšších patrech v rámci segmentu střední třídy.

Zase o úroveň lepší

Přední panel zabere 6,4palcový OLED displej s FullHD+ rozlišením a 60Hz obnovovací frekvencí. Neupřesněnou přední kamerku umístí do již tradičního výřezu ve tvaru padající kapky. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor Snapdragon 765G od Qualcommu doplněn o grafický čip Adreno 620, ovšem ostatní části nejsou doposud známy. Celkovou výdrž bude řídit článek baterie s kapacitou 4 025 mAh podporující rychlé 30W nabíjení pod vlastním názvem VOOC 4.0.

OPPO K7 5G 595x137x

Zdroj: Gizmochina.com

Překvapivá změna proběhne v zadní části, kde sice zůstanou čtyři objektivy fotoaparátu, ale současný 64megapixelový snímač vystřídá slabší 48megapixelový senzor. Nicméně až zbývající fotoaparáty mají získat vyšší rozlišení. Datum zahájení prodeje není zatím oznámen. Prodejní cena by mohla částečně vycházet z poslední generace, která byla stanovena na 254 dolarů, takže nástupce může klidně překročit hranici 260 dolarů (tj. cca 5 892 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim