reklama

Galaxy Buds Live aneb Představení se blíží

Galaxy Buds Live aneb Představení se blíží
2020-08-04T17:42:15+01:00
• 15. 7. 2020

Zdroj: 9to5Google

Připravované webové stránky podpory pro Galaxy Buds Live se nyní objevily na oficiálních stránkách společnosti Samsung. Naznačují, že vydání nových bezdrátových sluchátek je už na spadnutí. 

Galaxy Buds Live nabídnou zajímavý design

Již nějaký ten pátek víme, že Buds Live budou svým designem a tvarem připomínat spíše fazole. I v tak malé konstrukci se bude nacházet technologie v podobě aktivního potlačení hluku. Kdy však sluchátka budou oficiálně představena, nevíme. Dalo by se očekávat, že je Samsung představí začátkem srpna, kdy bude představen také Galaxy Note 20. Podle webových stránek podpory lze ale počítat také s variantou, že dorazí na trh ve stejnou dobu jako Galaxy Watch 3. 

Galaxy Buds Live

Zdroj: 9to5google

Očekává se, že nové a vylepšené chytré hodinky budou představeny někdy v průběhu tohoto měsíce. Opět platí, že v průběhu zdravotnické krize COVID-19 mohou produkty nabrat výrazné zpoždění. Může se tedy stát, že nakonec jihokorejský výrobce datum představení na poslední chvíli posune. 

Současné Galaxy Buds budí v uživatelích prémiový dojem. V podstatě se dá hovořit o AirPods Pro pro Android. Novinka v podobě Buds Live nabídne aktivní potlačení hluku, Bluetooth 5.0, podporu kodeků AAC a navíc originální a zajímavý design. Bude tedy i nadále Samsung vládnout Android sluchátkům? 

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim