reklama

AccuWeather přidává řadu nových funkcí

AccuWeather přidává řadu nových funkcí
2020-07-22T13:30:45+01:00
• 22. 7. 2020

Zdroj: AndroidPolice

3

Dark Sky pravděpodobně bude na operačním systému Android fungovat až do 1. srpna letošního roku. O den později nastane čas přejít na novou aplikaci s počasím. Konkurence si je moc dobře vědoma toho, že má jedinečnou šanci přetáhnout tisíce nových uživatelů. Proto AccuWeather pracuje na úplném přepracování své aplikace. 

AccuWeather chce být konkurenceschopnější

Konkrétně se v nové verzi aplikace AccuWeather objevila nová ikona, nativnější kód, předpověď minute-by-minute a celá řada přizpůsobení, včetně tmavého režimu. Pokud používáte na svém telefonu beta verzi aplikace, jistě jste se s těmito novinkami setkali již v minulosti. Společnost totiž funkce testovala po dobu tří měsíců. 

AccuWeather AccuWeather AccuWeather

Zdroj: AndroidPolice

Při prvním spuštění aplikace vás uvítá přepracované logo a úvod do změn, který vás provede celým procesem. AccuWeather nyní začal sázet na spodní navigační lištu poskytující rychlý přístup k částem Today, Hourly, Daily, a Radars. Na domovské stránce najdete také MinuteCast, který vám ukáže místní předpověď srážek. 

AccuWeather AccuWeather

Zdroj: AndroidPolice

V nastavení aplikace si následně můžete nově vybrat výchozí světlý režim nebo tmavý režim. Přibyla ale také možnost aktivovat režim dle systémového nastavení. Změny se bohužel projevují pouze v hamburger menu, rozhraní pro vyhledávání polohy a radaru. 

Přepracovaná aplikace se nyní začíná rozšiřovat všem uživatelům. Pokud si chcete nový instalační balíček stáhnout, přejděte do Obchodu Play a aplikaci aktualizujte. V případě, že aktualizaci nemáte stále k dispozici, můžete využít APK souboru ZDE.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Za mňa zatiaľ najlepšie apka na počasie je TodayWeather… platím si full verziu už asi pol roka a som maximálne spokojný… Možno by ste mohli tieto dve apky porovnať v nejakej recenzii, keď už DarkSky končí…

Erik Bezeréti

VIP 22. 7. 2020, 14:23

TodayWeather jsem také zkoušel. Je dobré, že placená verze umožňuje získávat data i z AccuWeather, takže pokud někomu nevyhovuje prostředí nativní aplikace AccuWeather, TodayWeather může být dobrá alternativa. Za mě je ještě celkem použitelné počasí „YoWindow“ a potom defaultní od Googlu. Potenciál v ČR má i oficiální aplikace od ČHMU, ale uživatelské prostředí a nemožnost cokoliv nastavit, to dost zabíjí.

Erik Bezeréti

VIP 22. 7. 2020, 14:05

Beta verzi jsem testoval před několika týdny a dost mě odradila, ale to bylo tím, že tam spousta věcí nebyla dokončená. Teď jsem stáhl aktualizovanou stabilní verzi a za mě super. Jen bych si dovolil upravit nepřesnost z článku: Aplikace nemá 2 režimy vzhledu, ale 3: „světlý“, „tmavý“ a „černý“. Při zapnutí světlého a tmavého zůstané prostředí aplikace modré (jako na screen shotech), jak je ostatně zmíněno v článku. Po zapnutí černého režimu je však celá aplikace černá, ne jen některé její části a alespoň dle mě vypadá mnohem lépe. Také lokalizace do češtiny doznala (aspoň na první pohled) vylepšení.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim