reklama

Spotify začíná podporovat video podcasty

Spotify začíná podporovat video podcasty
2020-07-22T11:30:57+01:00
• 22. 7. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Podcasty jsou čím dál tím populárnější a už delší dobu je nalezneme také na populární streamovací službě Spotify. Mnoho podcastů je však nahráváno i s videem, které však tvůrci dosud dávali třeba na YouTube. To se nyní mění, Spotify umožní tvůrcům nahrávat podcasty i s video stopou.

Podcasty nově i s videem

Vybraným tvůrcům tak nyní Spotify umožní nahrávat jejich epizody podcastů s videem. Bude se to týkat zatím především zahraničních podcastů – například Book of Basketball 2.0, Fantasy Footballers, The Misfits Podcast, H3 Podcast, The Morning Toast, Higher Learning with Van Lathan & Rachel Lindsay nebo The Rooster Teeth Podcast.

Podcast 5 5772x3240x

Zdroj: Dotekomanie

Pokud budete poslouchat video podcast a aplikaci Spotify minimalizujete, bude přehrávání pokračovat nadále. Bude se pouštět již jen zvuková stopa a tím pádem klesne i spotřeba dat. Nová funkce přichází po nedávném oznámení exkluzivity podcastu The Joe Rogan Experience jen na této platformě. Jelikož tento podcast nabízí i video, tak je novinka vcelku logická.

Věděli jste, že i Dotekománie má svůj podcast? Hledejte Pod Zlatou Lampou třeba na Spotify

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim