reklama

Xiaomi Mi Watch Revolve, starý model s novým názvem

Xiaomi Mi Watch Revolve, starý model s novým názvem
2020-06-23T18:00:50+01:00
• 23. 6. 2020

Zdroj: AndroidCommunity

1

Čínská společnost Xiaomi vstoupila na trh s chytrými hodinkami Mi Watch v listopadu loňského roku. O měsíc později, tj. v prosinci 2019, pak výrobce začal prodávat Mi Watch Color. Oba modely jsou doposud k dispozici pouze na čínském trhu. Podle nových informací by se ale tato situace měla změnit. 

Xiaomi chystá Mi Watch Revolve

Xiaomi Mi Watch Color by se již brzy měl dočkat celosvětové varianty pod názvem Mi Watch Revolve. Na tuto skutečnost poukázal zahraniční server XDA-Developers, který narazil na video od španělského vloggera. Ten si měl hodinky pod stejným názvem zakoupit na Aliexpressu. Dle videa se zdá, že Mi Watch Revolve bude naprosto totožný jako Mi Watch Color – rozdíl bude pouze v názvu. 

Xiaomi Mi Watch Revolve

Zdroj: AndroidCommunity

V současné době není známo, kdy bude Mi Watch Revolve k dispozici a zda dorazí s nějakými dalšími vylepšeními. Mi Watch Revolve jistě dorazí s atraktivním kruhovým AMOLED displejem o velikosti 1,39 palce, který nabídne slušné rozlišení 454 x 454 pixelů. Hodinky bohužel nebudou postaveny na platformě Wear OS. 

I přesto se můžeme těšit na sedm monitorů aktivit a sledování spánku. Mezi další vychytávky bude patřit monitor srdeční frekvence, senzor okolního světla, NFC, Bluetooth a GPS. Mi Watch Revolve bude disponovat certifikací 5ATM a nabídne 420mAh baterii. 

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Hakus von Tyros

23. 6. 2020, 18:53
Android aplikace

Cetifikát nic moc.
Pro mě je ale zejména brzdou to, že
Čína.
Okopírované paskvily nekupuji.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim