reklama

Samsung dokončuje model Galaxy M51

Samsung dokončuje model Galaxy M51
2020-06-13T20:15:20+02:00
• 14. 6. 2020

Zdroj: TheVerge.com

Zanedlouho do střední třídy společnost Samsung zařadí model Galaxy M51, o kterém sice neslyšíme poprvé, ale až nyní můžeme zařadit první prvky výbavy do seznamu specifikací. O rozsáhlejší únik se postaral známý benchmark Geekbench, kde za sebou zanechal detailní stopy ve veřejně přístupné databázi. Jihokorejský výrobce vyvíjí připravovaný telefon pod kódovým označením SM-M515F.

Pod taktovkou Qualcommu

Zveřejněný výpis mu připisuje osmijádrový procesor Snapdragon 730 od Qualcommu, k němuž se váže grafický čip Adreno 618 nebo vylepšená technologie rychlého nabíjení Quick Charge 4+. Do vnitřní části také nasadí operační paměť RAM o velikosti 8 GB nebo 128GB interní úložiště pro uživatelská data. Navíc Samsung s největší pravděpodobností ještě připraví minimálně jednu verzi s nižší hardwarovou konfigurací.

V kuloárech je propírán 6,5palcový displej založený na AMOLED technologii, proděravený otvor pro selfie kamerku, tři objektivy fotoaparátu v zadní části, 5 000mAh baterie, USB-C port a biometrická data bude sbírat přes snímač otisků prstů. Novinka nepřijde ani o jack pro sluchátka, funkci dual-SIM nebo nejnovější systém Android 10 překrytý vlastním rozhraním One UI. Nakonec k oficiálnímu představení by mělo údajně dojít nejpozději začátkem příštího měsíce.

M51 766x814x

Zdroj: Sammobile.com

Zdroj: sammobile.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim