reklama

Nový iPhone 12 možná zklame, nabídne jen tři foťáky a stejně velký výřez

Nový iPhone 12 možná zklame, nabídne jen tři foťáky a stejně velký výřez
2020-06-19T15:00:16+01:00
• 19. 6. 2020

Zdroj: EverythingApplePro

1

V minulosti jsme vás již několikrát informovali ohledně novinek v nadcházející generaci řady iPhone 12. Nyní se však od známého leakera EverythingApplePro dozvídáme, že všechno může být trochu jinak a novinek může být nakonec o něco méně, než se podle původních informací očekávalo. Především má zůstat stejně velký výřez neboli notch.

Nové detaily o iPhonu 12 Pro – má nabídnout 120Hz displej, lepší FaceID a 3x zoom

Letos možná jen mírná evoluce

Původně jsme očekávali zcela nový design s menším výřezem v displeji a novým uspořádáním fotoaparátů na zádech. Očekávali jsme čtyři senzory na zádech u modelů Pro. Jenže nyní právě EverythingApplePro sdílel údajné nové CAD nákresy z továren, kde nový iPhone 12 Pro nabízí jen tři foťáky na zádech ve stejném uspořádání jako u iPhonu 11 Pro.

EaxNwopUcAAvlWn 1516x1730x

Zdroj: EverythingApplePro

Údajně jen nový model iPhone 12 Pro Max (6,7palcový) má dostat LiDAR, který ale bude jen jako malý senzor umístěn v současném designu tří snímačů. Další nepříjemnou novinkou je stejný velký výřez v displeji. Nakonec se také vysvětluje spekulovaný smart connector na boku zařízení. To má být prý anténa pro příjem 5G ve frekvencích nad 6 GHz (mmWave pásmo).

EaxP308UYAEHyrH 1070x1172x

Na tomto nákresu ukazuje leaker, že LiDAR by se pod třetí foťák vešel; zdroj: EverythingApplePro

Nakonec je nutné zmínit, že uniklý materiál nemusí být vůbec přesný. Apple totiž poskytuje výrobcům obalů rozměry a tvary zařízení, aby se mohli připravit. Je tak možné, že jsou zde zamaskovány hlavní novinky, jelikož při výrobě obalů není velikost výřezu ani uspořádání foťáků důležité.

Zdroje: macrumors.com, twitter.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Jaroslav Hronek

20. 6. 2020, 12:40

Iphone nemít svůj Ios, tak je to s. r. a. č. k. a, kterou nikdo nekoupí

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim