reklama

Google vydal Android 11 Beta 1.5 aktualizováno

Google vydal Android 11 Beta 1.5 [aktualizováno]
2020-06-17T19:20:21+02:00
• 17. 6. 2020

Grafika: Dotekomanie.cz

Aktualizováno 17. 6.

Po týdnu jsme se dočkali vydání menší aktualizace pro Androidu 11 Beta 1, pomyslně se nazývá beta 1.5. Hlavním cílem je opravit nestabilitu v rámci ovládání pomocí gest a nestabilita u Bluetooth připojení. Sice se uvádí, že také opravuje placení pomocí Google Pay, ale to není zcela pravda, jelikož již dnes před vydáním nové verze systému služba fungovala. Součástí nové verze jsou také vylepšení pro eSIM u smartphonů Pixel 3 a 3a.

Android 11 Beta 1 nově i pro Mi 10 a Mi 10 Pro [aktualizováno]

Původní článek 10. 6.

Vzhledem k aktuální situaci jsme se nedočkali ani oznámené online akce v rámci představení a uvedení beta verze systému Android 11. Google jen uváděl, že informace budou dostupné později a bude informovat o novém datu, kdy dojde na uvedení. Nakonec nedošlo na jakékoliv oznámení a Google dnes spustil veřejnou beta verzi Androidu 11.

Android 11 beta

Již nyní se mohou majitelé smartphonů Pixel 2, Pixel 3, Pixel 3a a Pixel 4 zapojit do veřejného testování nadcházející verze systému Android 11. Jestli se dočkáme podobných programů i od ostatních výrobců, jak tomu bylo v minulých letech, není nyní známo.

Pakliže máte některý z Pixel smartphonů, můžete se zaregistrovat k testování na této stránce. Následně obdržíte po nějakém čase aktualizaci a můžete se pustit do zkoušení Androidu 11. Jen upozorňujeme, že systém může obsahovat chyby a může být nestabilní. Neměli byste tedy instalovat na primární mobil.

pasted image 0 2907x678x

Zdroj: Google

Ještě bychom se měli dočkat minimálně jedné beta verze, přičemž oficiální stabilní varianta bude k dispozici až ve třetím čtvrtletí tohoto roku, pravděpodobně v říjnu. Současně bychom se měli dočkat i uvedení Pixelu 5.

Zdroje: droid-life.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim