reklama

Bezdrátová sluchátka na uši a voděodolností jen za 332 Kč! sponzorovaný článek

Bezdrátová sluchátka na uši a voděodolností jen za 332 Kč! [sponzorovaný článek]
2020-06-11T19:20:00+01:00
• 11. 6. 2020

Bezdrátová sluchátka nemusejí být drahá jako třeba AirPods nebo Galaxy Buds. Pokud nemáte tisíce korun, ale jen pár stovek, jistě oceníte na eshopu Aliexpress produkt, který si dnes přiblížíme. Jedná se o bezdrátová sluchátka s Bluetooth 5.0, která nemají klasické špunty a jsou zcela vodotěsná.

Bezdrátová sluchátka s voděodolností za necelé čtyři stovky!

Jedná se o sluchátka na uši, nikoliv do uší, díky čemuž dobře drží a příjemně hrají. Sluchátka jsou také odolná vůči potu a vodě s certifikací IPx7, takže se hodí i na sportování. Dobíjení probíhá skrze microUSD kabel. Sice se jedná o starší dobíjení, na druhou stranu se nelze divit vzhledem k designu sluchátek.

sluchátka

Tato sluchátka jen za 332 Kč kupujte ZDE

Výdrž baterie sluchátek je na jedno nabití až 2 000 hodin v režimu standby. Při běžném používání vydrží pět hodin, což je výborná hodnota. Konektivitu zajišťuje Bluetooth verze 5.0. Na každém sluchátku je dotekové tlačítko, které má různé účely dle počtu nebo délky stisku. Jedním krátkým dotekem například pozastavíte hudbu, naopak dlouhým aktivujete hlasovou asistentku.

 Bezdrátová sluchátka sluchátka

Tato bezdrátová sluchátka pořídíte ZDE jen za 332 Kč, což je vskutku lidová cena a vaši peněženku to tak rozhodně nezatíží. Poštovné máte zdarma a jako pozitivní je krátká doba doručení už od jednoho týdne.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim