reklama

Xiaomi chytrá meteostanice jen za 11 dolarů sponzorovaný článek

Xiaomi chytrá meteostanice jen za 11 dolarů [sponzorovaný článek]
2020-05-28T09:30:17+01:00
• 27. 5. 2020

eBay nabízí skvělou meteostanici od Xiaomi nyní za ještě lepší cenu. Takováto vychytávka se do domácnosti vždycky hodí a od kvalitního výrobce ji nyní můžete získat s parádní slevou. Stačí použít náš odkaz a cena bude po slevě rovna necelým 11 americkým dolarům, tedy 310 korunám.

Xiaomi MiaoMiaoCe v akci

Mimo bezkonkurenční ceny stanice nabízí i spoustu užitečných funkcí. Můžete mezi nimi nalézt samozřejmě teplotu a vlhkost v místnosti. Vše je postaveno na precizním a přesném digitálním senzoru, díky čemuž jsou výsledky velmi přesné. Zařízení lze umístit jak na stojánek, tak i na zeď, a všechny informace zobrazuje displej na technologii elektronického inkoustu. Ten zaručuje perfektní čitelnost. O hlídání norem se starají „smajlíci“, kteří svým výrazem vyjadřují kvalitu vzduchu v místnosti.

Xiaomi MiaoMiaoCe Xiaomi MiaoMiaoCe

Pokud vás nová a chytrá meteostanice od společnosti Xiaomi zaujala, můžete využít akční ceny, která je nyní k dostání na serveru eBay. Právě ten nabízí produkt v akci jen za krásných 310 Kč. Stačí použít náš odkaz a nízká cena je vaše. Kupujte ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim