reklama

Spotify přináší nový Daily Wellness playlist

Spotify přináší nový Daily Wellness playlist
2020-05-02T20:06:55+01:00
• 3. 5. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Zdravý životní styl je důležitou součástí našich životů a je důležité si tento fakt neustále připomínat. Nikdo neříká, že všichni musíme jíst kytky, ale do určité míry bychom na sobě měli pracovat. K tomu nám chce dopomoci nyní i hudební streamovací služba Spotify.

Spotify a jeho nový Daily Wellness

Právě ta si pro své uživatele připravila nové Daily Wellness playlisty. Samozřejmě nepomohou úplně všem, ale pokud si někdo říká, že potřebuje trochu více klidu a zůstat pozitivní, může novinka pomoci. Seznamy skladeb jsou již nyní k dispozici a najdete je i na webovém rozhraní. Tento playlist je dvakrát denně aktualizován, což není u Spotify zvykem. Nový obsah tak najdete v seznamu skladeb prostřednictvím ranní aktualizace a znovu ve večerní aktualizaci. 

Spotify

Zdroj: AndroidHeadlines

Zajímavé ale je, že Daily Wellness playlist neobsahuje pouze skladby, které mohou pomoci zdravému životnímu stylu. Nabízí totiž kombinaci pozitivních skladeb a motivačních podcastů. K dispozici tak budete mít podcasty i hudbu v obou denních časových intervalech. I přesto je ale seznam skladeb přizpůsobitelný, ostatně jako všechny ostatní Daily playlisty. Novinka by měla být k dnešnímu dni přístupná všem platícím uživatelům.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim