reklama

Podcast Pod Zlatou Lampou – jsou ohebné telefony budoucnost?

Podcast Pod Zlatou Lampou – jsou ohebné telefony budoucnost?
2020-05-03T11:30:11+01:00
• 3. 5. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Je tu konec dalšího týdne, což znamená jediné – třetí díl našeho nového podcastu Pod Zlatou Lampou. Podcast je věnovaný především mobilním telefonů, tabletům, chytrým zařízením a dalším technologiím. Posloucháním vás budou provázet naši redaktoři, Zdeněk Koutský a Miroslav Růžička. Třetí díl si již nyní můžete poslechnout. A čemu jsme se tentokrát věnovali?

Pod Zlatou Lampou – díl třetí

Skládat či neskládat? To je oč tu běží. Přední výrobci se snaží na trhu protlačit nové skládací telefony. Finální produkty jsou sice na světě, je ale jasné, že výrobce čeká ještě dlouhá a trnitá cesta. Kdo byl první na trhu se skládacím telefonem a proč neuspěl? Je současná technologie připravena pro masový prodej? Jak je na tom vlastně Apple, má o skládací telefony zájem? Míra otestoval také novinky Samsung Galaxy Fold a Huawei Mate Xs. Vypadají odlišně, ale v základu jsou stejné. Jaké ve skutečnosti telefony jsou a koupili bychom si je? Nejen o těchto otázkách diskutujeme ve třetím díle našeho podcastu.

V době koronavirové je nahrávání složitější. I přesto jsme oproti předchozímu dílu na zvuku zapracovali. Je pro vás zvuk znatelně lepší? Děkujeme za zpětnou vazbu

Kde podcast poslouchat?

Podcast si můžete pustit v přehrávači výše a nebo ho můžete sledovat na:

Jak se vám obsah podcastu líbí? Jakoukoliv zpětnou vazbu v komentářích oceníme.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim