reklama

Sluchátka Tronsmart Onxy Free s UV sterilizací v akci sponzorovaný článek

Sluchátka Tronsmart Onxy Free s UV sterilizací v akci [sponzorovaný článek]
2020-05-26T15:13:10+01:00
• 26. 5. 2020

S rozšířením viru COVID-19 stále mnoho lidí považuje svou hygienu za nejvyšší prioritu. Když jdete ven, nosíte roušky a umývání rukou se stává základním procesem. S ohledem na současnou situaci se však musíte více starat o svou hygienu, i když třeba posloucháte hudbu z pohodlí domova. Sluchátka UV sterilizace jsou zcela nezbytná. Tronsmart, podporovaný společností Qualcomm, na trh uvedl první skutečně bezdrátová sluchátka s UV sterilizací pod názvem Onyx Free. Co lze od těchto antivirových sluchátek očekávat?

UV sterilizace – bezpečnější než kdy dříve

Onyx Free jsou sluchátka vybavena UV sterilizací, čímž poskytují čistší a bezpečnější použití. Jednoduše vložíte sluchátka do nabíjecího pouzdra a UV záření bakterie automaticky sterilizuje po dobu 60 sekund. To vám umožní mít bezpečnější zážitek z používání. 

Tronsmart Onyx Free: Originální čipy Qualcomm

Díky čipům firmy Qualcomm máte možnost získat stabilnější připojení a mnohem lepší kvalitu zvuku s rychlejším přenosem, nízkou latencí a spotřebou energie. 

Tronsmart Onyx Free Tronsmart Onyx Free Tronsmart Onyx Free

Tronsmart Onyx Free: IPX7 je určen pro vylepšený výkon

Tronsmart Onyx Free je vybaven vodotěsností IPX7. To znamená, že můžete poslouchat hudbu, i když se potopíte do hloubky jednoho metru. Dále sluchátka nabízí hmatovými spínači Panasonic, které vám poskytnou přesnější a pohodlnější ovládání se snížením tlaku ucha o 71 % ve srovnání s běžnými tlačítkovými sluchátky. 

Studiová kvalita zvuku

Díky čipu od Qualcommu sluchátka podporují audio formát aptX. Kromě toho vám 35hodinová výdrž umožňuje přehrávat hudbu bez přerušení. V praxi můžete také používat jedno nebo dvě sluchátka s mono nebo stereo režimem. Díky hlasovému asistentovi pak můžete používat hands-free ovládání. 

Především, Tronsmart Onyx Free je pro vás skvělou volbou nejen kvůli UV sterilizaci, ale také vysokému výkonu za cenu jen 840 Kč. Stačí v obchodě Geekbuying použít kupón ONYXFREE a nízká cena je vaše. Kupujte ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim