reklama

Obchod Play dostává vyhledávací filtry

Obchod Play dostává vyhledávací filtry
2020-05-12T07:59:50+01:00
• 12. 5. 2020

Zdroj: AndroidPolice.com

Nedávno jsme vás informovali, že Obchod Play nabídne automatickou instalaci her a aplikací. Jak se ukazuje, nebude se jednat o jediné vylepšení tohoto centra obsahu. Google se nyní spíše soustřeďuje na drobná vylepšení, přičemž chystané může být více než užitečné.

Filtry pro vyhledávání

Obchod Play obsahuje neskutečné množství aplikace. Na jednu konkrétní věc se nabízí stovky a někdy i tisíce titulů, takže je zapotřebí důkladněji vyhledávat, abyste do svého zařízení dostali tu nejlepší aplikaci nebo hru. Google se zaměřil na tento problém a začíná testovat vyhledávací filtry.

Novinka nebude nějak drasticky měnit systém vyhledávání, případně jeho podobu. Jednoduše zadáte vyhledávaný dotaz a zobrazí se výsledky. V horní části se ale zobrazí malé štítky, pomocí kterých můžete vyfiltrovat obsah podle hodnocení, výběru redakce nebo třeba novinku.

google play search filters 3 800x1280x google play search filters 2 800x1280x google play search filters 1 800x1280x

Zdroj: 9to5google.com

S největší pravděpodobností se dočkáme rozšíření o více filtrů. Možná někteří budou ale volat po pokročilejším vyhledávání, jako je například v aplikaci Youtube. Rozhodně by se jednalo o užitečnou novinku, ale zatím se asi budeme muset spokojit s drobnou novinkou v podobě filtrů. Kdy se dostane mezi všechny uživatele, nevíme.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim