Motorola RAZR 2 nabídne jen drobné vylepšení

Motorola RAZR 2 nabídne jen drobné vylepšení
2020-05-27T08:00:03+02:00
• 27. 5. 2020

Zdroj: XDA-Developers

Generální ředitel Lenovo South Africa, Thibault Dousson, během minulého týdne v podcastu Reframed Tech odhalil, že společnost Motorola pracuje na druhé generaci modelu RAZR. Finální produkt by pak měl být představen v průběhu září letošního roku. 

Motorola RAZR 2 s mírnými, byť vítanými změnami

Ačkoliv generální ředitel neodhalil žádné další podrobnosti, zahraniční server XDA-Developers zveřejnil zprávu popisující některé specifikace budoucí druhé generace. Motorola RAZR 2020 zřejmě bude disponovat procesorem Snapdragon 765 od společnosti Qualcomm.

Motorola Motorola

Zdroj: Motorola

O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty by se měla starat operační paměť s kapacitou 8 GB, přičemž k dispozici bude také 256GB vnitřní úložiště. Na zadní části zařízení se pak má nacházet fotoaparát se senzorem Samsung ISOCELL Bright GM1 s 48 Mpx, zatímco přední nabídne vylepšenou 20megapixelovou kameru. 

Zahraniční server také uvádí, že RAZR 2 bude nabízet nejmodernější 5G připojení, ovšem to bude mít háček. Podporovat totiž bude pouze sítě pod 6 GHz. Z designového hlediska prý nemáme očekávat velké změny, v podstatě půjde o ten samý koncept a stejnou konstrukci. Hlavní displej Flex View a vnější displej Quick View budou mít stejné velikosti jako model první generace. 

Spolu s vylepšenou konektivitou, rychlejším procesorem a vylepšenými fotoaparáty nabídne RAZR 2 také lepší výdrž baterie. Ovšem s 2 845mAh akumulátorem nepůjde oproti prvnímu modelu o masivní zlepšení. Na straně softwarové bude telefon dodáván se systémem Android 10. 

Zdroj: androidcentral.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat