reklama

Motorola RAZR 2 nabídne jen drobné vylepšení

Motorola RAZR 2 nabídne jen drobné vylepšení
2020-05-27T08:00:03+01:00
• 27. 5. 2020

Zdroj: XDA-Developers

Generální ředitel Lenovo South Africa, Thibault Dousson, během minulého týdne v podcastu Reframed Tech odhalil, že společnost Motorola pracuje na druhé generaci modelu RAZR. Finální produkt by pak měl být představen v průběhu září letošního roku. 

Motorola RAZR 2 s mírnými, byť vítanými změnami

Ačkoliv generální ředitel neodhalil žádné další podrobnosti, zahraniční server XDA-Developers zveřejnil zprávu popisující některé specifikace budoucí druhé generace. Motorola RAZR 2020 zřejmě bude disponovat procesorem Snapdragon 765 od společnosti Qualcomm.

Motorola Motorola

Zdroj: Motorola

O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty by se měla starat operační paměť s kapacitou 8 GB, přičemž k dispozici bude také 256GB vnitřní úložiště. Na zadní části zařízení se pak má nacházet fotoaparát se senzorem Samsung ISOCELL Bright GM1 s 48 Mpx, zatímco přední nabídne vylepšenou 20megapixelovou kameru. 

Zahraniční server také uvádí, že RAZR 2 bude nabízet nejmodernější 5G připojení, ovšem to bude mít háček. Podporovat totiž bude pouze sítě pod 6 GHz. Z designového hlediska prý nemáme očekávat velké změny, v podstatě půjde o ten samý koncept a stejnou konstrukci. Hlavní displej Flex View a vnější displej Quick View budou mít stejné velikosti jako model první generace. 

Spolu s vylepšenou konektivitou, rychlejším procesorem a vylepšenými fotoaparáty nabídne RAZR 2 také lepší výdrž baterie. Ovšem s 2 845mAh akumulátorem nepůjde oproti prvnímu modelu o masivní zlepšení. Na straně softwarové bude telefon dodáván se systémem Android 10. 

Zdroj: androidcentral.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim