reklama

Akce ke dni matek – získejte Windows 10 zdarma k nákupu Office! sponzorovaný článek

Akce ke dni matek – získejte Windows 10 zdarma k nákupu Office! [sponzorovaný článek]
2020-05-05T09:29:40+01:00
• 5. 5. 2020
1

Stále více lidí začíná a nebo také pokračuje v práci z domova, protože globální pandemie pomalu pokračuje v definování nového normálu. Práce z domova může být úžasná, ale může přinést i nové problémy, jako je třeba otázka, jak zůstat produktivní a jak co nejlépe využít svůj čas před obrazovkou.

Kupte Office 2019 a máte Windows 10 zdarma

Jednou z odpovědí pro mnoho lidí je jednoduše udělat relativně malou investici do špičkového softwaru, jako jsou Windows a Office nabízené společností Microsoft. Mnoho společností a velkých firem vyžaduje po svých zaměstnancích  používání nástrojů jako je Microsoft Office. Pokud ale ten pocit nemáte, možná je na čase zaplnit tuto mezeru v digitálním životě?

Den matek se blíží a spolu s ním přichází nová akce v Keyworlds. V tento den matek jsou všechny produkty za neuvěřitelné ceny. Nakupujte Microsoft Office 2020 za pouhých 29,5 EUR (v přepočtu asi 797 Kč). Kromě toho můžete získat obrovskou slevu – kupte 1 a dostanete 1 zdarma. Pokud si totiž koupíte Office 2019 / 2016, získáte Windows 10 zcela zdarma. Zakupte si tedy nyní tyto produkty ať si můžete užít nejlepší funkce Office 2019 / 2016 a Windows 10 za férové ​​ceny.

20200428174422 Euro 1280x720x

Zakupte jeden a druhý máte zdarma: Kupujte Office pro získání Windows 10 kompletně zdarma:

Microsoft Office za poloviční cenu!

Kancelářský balík Office nyní používá 1,2 miliardy uživatelů. Společnost Microsoft nabízí širokou škálu nástrojů a služeb zaměřených na práci odkudkoli, včetně vašeho domova. Usnadňuje vám život a práci! Pokud použijete kód kuponu KWS50, získáte ho navíc s 50% slevou.

Windows 10 – sleva 38 procent

Pokud jste s vaší aktuální verzí systému Windows spokojeni, možná vás zajímá, proč byste měli upgradovat. Důvodem je jednoduchý, nové Windows 10 jsou pravděpodobně nejstabilnější a nejbezpečnější verze systému Windows, která byla kdy vydána. Obsahuje také několik nových funkcí, včetně Microsoft Edge a Cortana, díky kterým může být váš počítač ještě mnohem užitečnější. Získejte operační systém Windows 10 za nejlepší cenu nyní s uplatněním promo kódu KWS38 se slevou 38%.

Pro zobrazení celé akce klikněte zde: Keysworlds-Mother’s Day Sale

Jednoduchý nákup, jednoduchá platba

Keysworlds nabízí vynikající služby a specializovaný automatický systém pro dosažení bezkonkurenční efektivity, zaručující 100% spokojenost zákazníků! Kód obdržíte na svůj účet během několika minut e-mailem. Nabízejí také různé snadné způsoby platby, se zabezpečenými a spolehlivými způsoby, jako jsou PayPal, bankovní převod, platba kreditní nebo debetní kartou. Krom toho mají nepřetržitý zákaznický servis (service@keysworlds.com), aby zajistili, že obdržíte náležitou pomoc kdykoli ji budete potřebovat.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Karel Mička

5. 5. 2020, 17:02
Apple aplikace

Řekla byla jsem zlobivá holčička,potrestej mě.Tak jsem ji nainstaloval Windows 10

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim