reklama

Akce ke dni matek – získejte Windows 10 zdarma k nákupu Office! sponzorovaný článek

Akce ke dni matek – získejte Windows 10 zdarma k nákupu Office! [sponzorovaný článek]
2020-05-05T09:29:40+01:00
• 5. 5. 2020
1

Stále více lidí začíná a nebo také pokračuje v práci z domova, protože globální pandemie pomalu pokračuje v definování nového normálu. Práce z domova může být úžasná, ale může přinést i nové problémy, jako je třeba otázka, jak zůstat produktivní a jak co nejlépe využít svůj čas před obrazovkou.

Kupte Office 2019 a máte Windows 10 zdarma

Jednou z odpovědí pro mnoho lidí je jednoduše udělat relativně malou investici do špičkového softwaru, jako jsou Windows a Office nabízené společností Microsoft. Mnoho společností a velkých firem vyžaduje po svých zaměstnancích  používání nástrojů jako je Microsoft Office. Pokud ale ten pocit nemáte, možná je na čase zaplnit tuto mezeru v digitálním životě?

Den matek se blíží a spolu s ním přichází nová akce v Keyworlds. V tento den matek jsou všechny produkty za neuvěřitelné ceny. Nakupujte Microsoft Office 2020 za pouhých 29,5 EUR (v přepočtu asi 797 Kč). Kromě toho můžete získat obrovskou slevu – kupte 1 a dostanete 1 zdarma. Pokud si totiž koupíte Office 2019 / 2016, získáte Windows 10 zcela zdarma. Zakupte si tedy nyní tyto produkty ať si můžete užít nejlepší funkce Office 2019 / 2016 a Windows 10 za férové ​​ceny.

20200428174422 Euro 1280x720x

Zakupte jeden a druhý máte zdarma: Kupujte Office pro získání Windows 10 kompletně zdarma:

Microsoft Office za poloviční cenu!

Kancelářský balík Office nyní používá 1,2 miliardy uživatelů. Společnost Microsoft nabízí širokou škálu nástrojů a služeb zaměřených na práci odkudkoli, včetně vašeho domova. Usnadňuje vám život a práci! Pokud použijete kód kuponu KWS50, získáte ho navíc s 50% slevou.

Windows 10 – sleva 38 procent

Pokud jste s vaší aktuální verzí systému Windows spokojeni, možná vás zajímá, proč byste měli upgradovat. Důvodem je jednoduchý, nové Windows 10 jsou pravděpodobně nejstabilnější a nejbezpečnější verze systému Windows, která byla kdy vydána. Obsahuje také několik nových funkcí, včetně Microsoft Edge a Cortana, díky kterým může být váš počítač ještě mnohem užitečnější. Získejte operační systém Windows 10 za nejlepší cenu nyní s uplatněním promo kódu KWS38 se slevou 38%.

Pro zobrazení celé akce klikněte zde: Keysworlds-Mother’s Day Sale

Jednoduchý nákup, jednoduchá platba

Keysworlds nabízí vynikající služby a specializovaný automatický systém pro dosažení bezkonkurenční efektivity, zaručující 100% spokojenost zákazníků! Kód obdržíte na svůj účet během několika minut e-mailem. Nabízejí také různé snadné způsoby platby, se zabezpečenými a spolehlivými způsoby, jako jsou PayPal, bankovní převod, platba kreditní nebo debetní kartou. Krom toho mají nepřetržitý zákaznický servis (service@keysworlds.com), aby zajistili, že obdržíte náležitou pomoc kdykoli ji budete potřebovat.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Karel Mička

5. 5. 2020, 17:02

Řekla byla jsem zlobivá holčička,potrestej mě.Tak jsem ji nainstaloval Windows 10

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat