reklama

Zdraví na prvním místě! Tohle jsou UV lampy, které vám pomohou sponzorovaný článek

Zdraví na prvním místě! Tohle jsou UV lampy, které vám pomohou [sponzorovaný článek]
2020-04-02T16:36:31+01:00
• 2. 4. 2020

Zdraví: UV světlo pro zabití bakterií

Zdraví je velice důležité. Pro sterilizaci a vyčištění prostředí lze kromě dezinfekcí využít také UV světlo a ozón. To zabíjí 99 procent všech bakterií. Proto si dnes představíme jedno přenosné zařízení a to malý UV sterilizátor, který nyní v akci můžete zakoupit na serveru Gearbest.

Tato UV lampa je přenosná a tak ji lze umístit do jakékoliv místnosti a poté přesunout jinam. Má vlastní baterii s kapacitou 500 mAh. Kromě UV světla využívá také ozón, čímž je dezinfekce prostředí ještě účinnější. Důležité je ale pečlivě si přečíst instrukce.

zdraví zdraví

Po aktivaci čištění tímto zařízením máte 10 sekund na opuštění prostoru, kde se lampa nachází. Rozhodně tak ve stejné místnosti nezůstávejte. Čištění probíhá 15 minut. Poté se můžete do místnosti vrátit, lampa se vypne. Můžete ale také použít ruční čištění. Toto UV sterilizační zařízení je schopno vyčistit prostor do rozměrů 5-9 metrů krychlových. Jedná se o kompaktní lampu, se kterou je třeba zacházet opatrně. Její rozměry jsou 165 mm na výšku a 34 mm na šířku.

Pokud vás produkt zaujal, můžete si jej zakoupit na serveru Gearbest. Pokud zadáte náš kupón GBUVHAND, zaplatíte jen 253 Kč. Kupujte ZDE

Xiaomi Xiaoda UV lampa

Čínská společnost Xiaomi nabízí celou řadu různých produktů. Někdy se u tohoto výrobce najdou opravdu bizarní kousky. Sem tam ale firma nabízí zdravotně prospěšné produkty. Řeč je nyní o Xiaomi Xiaoda.

zdraví zdraví

Jedná se o UV sterilizační lampu, která má za úkol ničit bakterie. Na malém prostoru zvládne vyhubit viry, bakterie a také dezinfikovat. Stačí lampu zapnout na 30 minut a vyhubí 99,9 % bakterií. Vše díky dvojitému UV + ozón sterilizačnímu systému. Kromě toho se zde nachází také 700mAh baterie, kterou po vybití lze dobít skrze micro-USB port. 

Pokud vás produkt zaujal, můžete si jej zakoupit na serveru Gearbest. Za cenu 501 Kč získáte naprosto skvělý zdravotní doplněk do vaší domácnosti. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat