reklama

WhatsApp zjednodušuje sdílení obsahu v iOS

WhatsApp zjednodušuje sdílení obsahu v iOS
2020-04-01T20:30:46+01:00
• 1. 4. 2020

Grafika: Dotekomanie.cz

Jeden z nejrychleji rostoucích mobilních kecálků WhatsApp právě obdržel důležitou aktualizaci. Konkrétně se nového instalačního balíčku dočkala mobilní aplikace pro operační systém iOS. Co nového přináší?

WhatsApp přináší vylepšenou funkci

iOS aplikace populárního kecálka obdržela aktualizaci, díky níž budete moci jednodušeji sdílet obsah, a to přímo se svými kontakty z webové a mobilní aplikace pomocí funkce Share Sheet. Samozřejmě už dříve podobná funkce sdílení existovala, ale tato aktualizace přináší rozšířenější možnosti. Konkrétně budete dostávat automatické návrhy pro kontakty WhatsApp. Funkce bude v podstatě fungovat stejně, jako v iMessages od Applu. 

WhatsApp

Zdroj: Dotekomanie.cz

„V systému iOS 13 se vaše WhatsApp kontakty nyní zobrazí v návrzích v Share Sheet, když budete sdílet obsah z jiné aplikace“

Začátkem tohoto měsíce se aplikace dočkala velké aktualizace, která přinesla dlouho očekávaný temný režim. Pro společnost je velice důležité, že i nadále na svých službách pracuje a neusíná na vavřínech. Nový instalační balíček je již nyní k dispozici ke stažení z App Store. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim