reklama

Tuned je nová aplikace pro páry od Facebooku

Tuned je nová aplikace pro páry od Facebooku
2020-04-09T18:00:48+02:00
• 9. 4. 2020

Zdroj: KnowTechie

Nejprve sociální síť Facebook spustila novou seznamovací funkci a nyní představila rovnou celou aplikaci určenou pro páry. Aplikace Tuned experimentálního týmu vybízí páry, aby mezi sebou vytvořily jakousi intimní sociální síť. 

Tuned cílí na páry

Skrze iOS aplikaci (prozatím je dostupná jen na této platformě) mohou páry sdílet svou náladu, vyměňovat si hudbu a vytvářet takový digitální párový deník. Tvůrci tvrdí, že jde pouze o soukromý prostor pro připojení obou lidí. 

Tuned

Zdroj: TheVerge

Aplikace se dokáže připojit například k službě Spotify, prostřednictvím které páry mohou sdílet hudbu. Navzájem si oba lidé mohou posílat fotografie, poznámky, karty a hlasové nahrávky. Mohou také použít vlastní nálepky a reakce. Tuned je zcela zdarma a zdánlivě nevyžaduje Facebook účet, přestože uživatelé podléhají datovým pravidlům Facebooku, takže data, která lidé poskytují, mohou být použita pro cílení reklam.

Obecně se ale novinka nezdá příliš odlišná od jakékoli jiné sociální sítě, kde si lidé mohou mezi sebou chatovat. V podstatě veškeré tyto funkce (posílání hlasových zpráv, poznámek, fotografií, sdílení hudby aj.) zvládnou v podstatě jakékoli aplikace pro zasílání zpráv. Na druhou stranu může být Tuned užitečný ve chvíli, kdy pár chce mít vyhrazený prostor pouze pro svůj vztah. Aktuálně je aplikace k dispozici pouze pro operační systém iOS a není zatím jisté, zda dorazí i na Android. 

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim