reklama

Nejvýkonnější elektrokoloběžky v Česku s dojezdem až 180 km zlevnily o desítky tisíc komerční článek

Nejvýkonnější elektrokoloběžky v Česku s dojezdem až 180 km zlevnily o desítky tisíc [komerční článek]
2022-07-25T19:42:57+02:00
• 25. 7. 2022

Léto je v plném proudu a to znamená, že je i hlavní sezóna elektrických koloběžek. Pokud se nespokojíte jen se základními modely a naopak byste si rádi na výlety do okolní přírody pořídili elektrokoloběžku s nadstandardním dojezdem a kvalitním odpružením, máte ideální příležitost. Elektrické koloběžky Kaabo totiž patří mezi ty nejlepší na trhu a nyní jsou jejich ceny o pořádný kus nižší. Navíc při jejich koupi můžete vyhrát druhou koloběžku zcela zdarma.

Ideální do města i do přírody

Kaabo nabízí elektrokoloběžky všech kategorií. V portfoliu značky najdete městské modely, univerzální kousky s ideálním poměrem cena/výkon i ultra výkonné modely, které zvládnou nejnáročnější terén. Všechny přitom disponují odpružením předního i zadního kola, bytelnou konstrukcí a nabízí slušný dojezd od 50 km do 180 km. Na některé trasy mohou být také skvělou alternativou k autu, protože plné nabití jejich baterie vyjde průměrně na 10 korun.

KAABO Mantis 10 Skywalker 8H 1920x1080x

Nejvýhodnějším modelem, jenž se v uplynulých měsících stal i bestsellerem, je Kaabo Mantis 10 Plus, který vám za cenu už od 34 990 Kč (dříve 41 990 Kč) nabídne dojezd až 75 km, maximální rychlost 60 km/h(omezovač na 25 km/h), odpružení, kvalitní semihydraulické kotoučové brzdy a také blinkry, světlo, klakson a voděodolnost IPX5. Ovšem i nejlevnější model Kaabo Skywalker 8H už za 14 990 Kč (dříve 19 990 Kč) nabízí velmi slušné parametry a jde tak o přímo ideální koloběžku do města i na cyklostezky.

Dvě slevy naráz, ušetříte až 23 000 Kč

Koloběžky Kaabo jsou teď tak levné hlavně díky tomu, že jsou ve slevě až o deset tisíc a ještě si je můžete pořídit jako ROZBALENO a ušetřit tak dalších až 13 000 Kč. Jde přitom o plně funkční, nikdy nepoužité kousky s kompletním balením, u kterých byla pouze otevřena krabice a na které se dokonce vztahuje i plnohodnotná prémiová záruka. Navíc při koupi jakékoli Kaabo koloběžky můžete teď vyhrát druhou elektrokoloběžku zdarma. Soutěží se celkem o 3 kusy, tudíž šanci na výhru má každý, a stačí jen zaregistrovat svůj nákup na této stránce.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat