reklama

TOP 3 bezdr├ítov├í sluch├ítka, na kter├í m├íme slevov├Ż kup├│n! sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

TOP 3 bezdr├ítov├í sluch├ítka, na kter├í m├íme slevov├Ż kup├│n! [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2020-04-21T15:13:12+01:00
ÔÇó 21. 4. 2020

Haylou GT1 Pro toho um├ş v├şce ne┼ż dost

Bezdr├ítov├í sluch├ítka Haylou GT1 Pro se m┼»┼żou pochlubit exkluzivn├şm designem, kter├Ż spojuje prakti─Źnost a z├írove┼ł pohodl├ş u┼żivatele. Tato sluch├ítka v├í┼ż├ş pouze 4 gramy, tak┼że nebudou zat─Ť┼żovat va┼íe u┼íi. To ale neznamen├í, ┼że by v├ím p┼Öi sebemen┼í├şm pohybu m─Ťla vypadnout z u┼í├ş. Tomu tak├ę napom├íh├í pr├ív─Ť absence kabel┼», d├şky kter├ę m┼»┼żete se sluch├ítky v klidu sportovat, beze strachu z vypadnut├ş.

bezdrátová sluchátka

Sluch├ítka, vzhledem kv┼»li jejich bezdr├ítov├ęmu proveden├ş, budete muset nab├şjet ve speci├íln├ş nab├şje─Źce, kter├í se p┼Öipojuje na USB kabel. P┼Öipojuj├ş se pomoc├ş Bluetooth verze 5.0. D├şky tomu si je m┼»┼żete u┼ż├şt a┼ż na vzd├ílenost 10 metr┼» od za┼Ö├şzen├ş. V├Żrobce tak├ę slibuje dlouhou ┼żivotnost. Vzhledem k cen─Ť sluch├ítek, nab├şdnou kvalitn├ş zvuk s hlubok├Żmi basy. Na jedno nabit├ş by m─Ťla┬ásluch├ítka vydr┼żet a┼ż 4 hodiny poslouch├ín├ş hudby. Sluch├ítka nab├şzej├ş tak├ę vestav─Ťn├Ż mikrofon, u┼żivatel s nimi tedy m┼»┼że pohodln─Ť telefonovat.

Origin├íln├ş Haylou GT1 Pro od Xiaomi┬áje u internetov├ęho obchodu┬áGearbest┬ápo dobu prvn├şho t├Żdne jen za 601 K─Ź. Pokud ale zad├íte n├í┼í kup├│n GBHLGT1PRO, zaplat├şte jen 539 K─Ź.┬áAle posp─Ť┼íte si, skladov├ę z├ísoby rychle miz├ş a platnost n├şzk├ę ceny je z├ívisl├í na tom, jak rychle svou objedn├ívku stihnete dokon─Źit.┬áKupujte ZDE.

Bezdr├ítov├í sluch├ítka QCY T6 za par├ídn├ş cenu!

Gearbest nab├şz├ş bezdr├ítov├í sluch├ítka Xiaomi QCY T6 s Bluetooth 5.0 za skv─Ťlou cenu 751 K─Ź. T├ęto ceny doc├şl├şte pouze pou┼żit├şm na┼íeho speci├íln├şho odkazu, kter├Ż najdete o p├ír ┼Ö├ídk┼» n├ş┼że. Nyn├ş tak m├íte skv─Ťlou p┼Ö├şle┼żitost zakoupit si nov├í kompletn─Ť bezdr├ítov├í sluch├ítka od Xiaomi┬áQCY za cenu 751 K─Ź.

Za p┼Öijatelnou cenu z├şsk├íte skv─Ťl├í bezdr├ítov├í sluch├ítka Xiaomi┬áQCY T6 s bateri├ş o kapacit─Ť 600 mAh v dokovac├ş stanici. Doba p┼Öehr├ív├ín├ş ─Źin├ş a┼ż 5,5 hodiny, cel├í dokovac├ş stanice vysta─Ź├ş na p┼Öibli┼żn─Ť 30 hodin. Tato sluch├ítka jsou ide├íln├ş na b─Ťh├ín├ş ─Źi b─Ť┼żn├ę sportov├ín├ş.┬á

QCY T6

Nav├şc maj├ş funkci tlumen├ş okoln├şho hluku od Qualcommu s n├ízvem CVC ve verzi 6.0. T├ę┼ż maj├ş zv├Ż┼íenou citlivost mikrofonu. Tak┼że je m┼»┼żete vyu┼ż├şt i jako bluetooth headset, v takov├ęm p┼Ö├şpad─Ť p┼Öi ─Źek├ín├ş na hovor v├ím jako handsfree vydr┼ż├ş 150 hodin ve stand-by re┼żimu.

Origin├íln├ş Xiaomi QCY T6┬ána ─Źesk├Żch e-shopech v sou─Źasn├ę chv├şli nese┼żenete. U internetov├ęho obchodu Gearbest je v┼íak po dobu prvn├şho t├Żdne jen za 751 K─Ź.┬áAle posp─Ť┼íte si, skladov├ę z├ísoby rychle miz├ş a platnost n├şzk├ę ceny je z├ívisl├í na tom, jak rychle svou objedn├ívku stihnete dokon─Źit.┬áKupujte ZDE.

Bezdr├ítov├í sluch├ítka za exkluzivn├ş cenu!

Gearbest nab├şz├ş bezdr├ítov├í sluch├ítka┬áQCY T2C s Bluetooth 5.0 za skv─Ťlou cenu 385 K─Ź. Cena je jen kr├ítkodob├í, jeliko┼ż m├íme k dispozici slevov├Ż kup├│n. Nyn├ş si tak m┼»┼żete zakoupit nov├í kompletn─Ť bezdr├ítov├í sluch├ítka od QCY za cenu 392 K─Ź a z├şsk├íte tak v├şce ne┼ż den hran├ş, automatick├ę p├írov├ín├ş ─Źi Bluetooth ve verzi 5.0.

bezdrátová sluchátka

Za p┼Öijatelnou z├şsk├íte skv─Ťl├í bezdr├ítov├í sluch├ítka QCY T2C s bateri├ş o kapacit─Ť 800 mAh v dokovac├ş stanici. Doba p┼Öehr├ív├ín├ş ─Źin├ş a┼ż ─Źty┼Öi hodiny, cel├í dokovac├ş stanice vysta─Ź├ş na p┼Öibli┼żn─Ť co 32 hodin. Tato sluch├ítka jsou ide├íln├ş na b─Ťh├ín├ş ─Źi b─Ť┼żn├ę sportov├ín├ş. Nav├şc maj├ş funkci tlumen├ş okoln├şho hluku od Qualcommu s n├ízvem CVC ve verzi 6.0. T├ę┼ż maj├ş zv├Ż┼íenou citlivost mikrofonu. Tak┼że je m┼»┼żete vyu┼ż├şt i jako bluetooth headset, v takov├ęm p┼Ö├şpad─Ť p┼Öi ─Źek├ín├ş na hovor v├ím jako handsfree vydr┼ż├ş 200 hodin ve stand-by re┼żimu.

Sluch├ítka z port├ílu┬áGearbest┬áz├şsk├íte ji┼ż nyn├ş za n├şzkou cenu zde┬ána tomto odkaze. Pokud ale zad├íte n├í┼í slevov├Ż kup├│n GBQCYT2CA, zaplat├şte jen 392 K─Ź. Bezdr├ítov├í sluch├ítka zakoup├şte ZDE.

Alfawise V6 sluch├ítka za skv─Ťlou cenu

Spole─Źnost na sv├ę konferenci odhalila nov├í sluch├ítka pod n├ízvem┬áAlfawise V6 TWS. Poj─Ćme si tedy sluch├ítka podrobn─Ťji p┼Öedstavit.

Ka┼żd├ę sluch├ítko v├í┼ż├ş zhruba 4 gramy, p┼Öi─Źem┼ż jejich celkov├í velikost ─Źin├ş 7,2 mm. Sluch├ítka jsou mimo jin├ę dod├ív├ína tak├ę se speci├íln├şm dob├şjec├şm krytem. Nicm├ęn─Ť, na lev├ę stran─Ť sluch├ítka se nach├íz├ş dotykov├í ─Ź├íst, d├şky kter├ę m┼»┼żete ovl├ídat hudebn├ş p┼Öehr├íva─Ź, p┼Öij├şmat hovory a vyvolat chytr├ęho asistenta.

bezdrátová sluchátka

Synchronizaci mezi telefonem a sluch├ítkem zaji┼í┼ąuje technologie Bluetooth 5.0. Samotn├í v├Żdr┼ż sluch├ítek ─Źin├ş p─Ťt hodin, tedy v p┼Ö├şpad─Ť, ┼że pou┼ż├şv├íte ob─Ť dv─Ť. Samotn├í dokovac├ş stanice pak vydr┼ż├ş dal┼í├şch dvan├íct hodin.

Origin├íln├ş Alfawise V6 sluch├ítka┬ájsou u internetov├ęho obchodu Gearbest┬ápo dobu prvn├şho t├Żdne jen za 575 K─Ź. Pokud ale zad├íte n├í┼í kup├│n 11AV6TWSA11, cena bude sn├ş┼żena na kr├ísn├Żch 515 K─Ź.┬áAle posp─Ť┼íte si, skladov├ę z├ísoby rychle miz├ş a platnost n├şzk├ę ceny je z├ívisl├í na tom, jak rychle svou objedn├ívku stihnete dokon─Źit. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim