TOP 3 bezdrátová sluchátka, na která máme slevový kupón! sponzorovaný článek

TOP 3 bezdrátová sluchátka, na která máme slevový kupón! [sponzorovaný článek]
2020-04-21T15:13:12+02:00
• 21. 4. 2020

Haylou GT1 Pro toho umí více než dost

Bezdrátová sluchátka Haylou GT1 Pro se můžou pochlubit exkluzivním designem, který spojuje praktičnost a zároveň pohodlí uživatele. Tato sluchátka váží pouze 4 gramy, takže nebudou zatěžovat vaše uši. To ale neznamená, že by vám při sebemenším pohybu měla vypadnout z uší. Tomu také napomáhá právě absence kabelů, díky které můžete se sluchátky v klidu sportovat, beze strachu z vypadnutí.

bezdrátová sluchátka

Sluchátka, vzhledem kvůli jejich bezdrátovému provedení, budete muset nabíjet ve speciální nabíječce, která se připojuje na USB kabel. Připojují se pomocí Bluetooth verze 5.0. Díky tomu si je můžete užít až na vzdálenost 10 metrů od zařízení. Výrobce také slibuje dlouhou životnost. Vzhledem k ceně sluchátek, nabídnou kvalitní zvuk s hlubokými basy. Na jedno nabití by měla sluchátka vydržet až 4 hodiny poslouchání hudby. Sluchátka nabízejí také vestavěný mikrofon, uživatel s nimi tedy může pohodlně telefonovat.

Originální Haylou GT1 Pro od Xiaomi je u internetového obchodu Gearbest po dobu prvního týdne jen za 601 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón GBHLGT1PRO, zaplatíte jen 539 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Bezdrátová sluchátka QCY T6 za parádní cenu!

Gearbest nabízí bezdrátová sluchátka Xiaomi QCY T6 s Bluetooth 5.0 za skvělou cenu 751 Kč. Této ceny docílíte pouze použitím našeho speciálního odkazu, který najdete o pár řádků níže. Nyní tak máte skvělou příležitost zakoupit si nová kompletně bezdrátová sluchátka od Xiaomi QCY za cenu 751 Kč.

Za přijatelnou cenu získáte skvělá bezdrátová sluchátka Xiaomi QCY T6 s baterií o kapacitě 600 mAh v dokovací stanici. Doba přehrávání činí až 5,5 hodiny, celá dokovací stanice vystačí na přibližně 30 hodin. Tato sluchátka jsou ideální na běhání či běžné sportování. 

QCY T6

Navíc mají funkci tlumení okolního hluku od Qualcommu s názvem CVC ve verzi 6.0. Též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám jako handsfree vydrží 150 hodin ve stand-by režimu.

Originální Xiaomi QCY T6 na českých e-shopech v současné chvíli neseženete. U internetového obchodu Gearbest je však po dobu prvního týdne jen za 751 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Bezdrátová sluchátka za exkluzivní cenu!

Gearbest nabízí bezdrátová sluchátka QCY T2C s Bluetooth 5.0 za skvělou cenu 385 Kč. Cena je jen krátkodobá, jelikož máme k dispozici slevový kupón. Nyní si tak můžete zakoupit nová kompletně bezdrátová sluchátka od QCY za cenu 392 Kč a získáte tak více než den hraní, automatické párování či Bluetooth ve verzi 5.0.

bezdrátová sluchátka

Za přijatelnou získáte skvělá bezdrátová sluchátka QCY T2C s baterií o kapacitě 800 mAh v dokovací stanici. Doba přehrávání činí až čtyři hodiny, celá dokovací stanice vystačí na přibližně co 32 hodin. Tato sluchátka jsou ideální na běhání či běžné sportování. Navíc mají funkci tlumení okolního hluku od Qualcommu s názvem CVC ve verzi 6.0. Též mají zvýšenou citlivost mikrofonu. Takže je můžete využít i jako bluetooth headset, v takovém případě při čekání na hovor vám jako handsfree vydrží 200 hodin ve stand-by režimu.

Sluchátka z portálu Gearbest získáte již nyní za nízkou cenu zde na tomto odkaze. Pokud ale zadáte náš slevový kupón GBQCYT2CA, zaplatíte jen 392 Kč. Bezdrátová sluchátka zakoupíte ZDE.

Alfawise V6 sluchátka za skvělou cenu

Společnost na své konferenci odhalila nová sluchátka pod názvem Alfawise V6 TWS. Pojďme si tedy sluchátka podrobněji představit.

Každé sluchátko váží zhruba 4 gramy, přičemž jejich celková velikost činí 7,2 mm. Sluchátka jsou mimo jiné dodávána také se speciálním dobíjecím krytem. Nicméně, na levé straně sluchátka se nachází dotyková část, díky které můžete ovládat hudební přehrávač, přijímat hovory a vyvolat chytrého asistenta.

bezdrátová sluchátka

Synchronizaci mezi telefonem a sluchátkem zajišťuje technologie Bluetooth 5.0. Samotná výdrž sluchátek činí pět hodin, tedy v případě, že používáte obě dvě. Samotná dokovací stanice pak vydrží dalších dvanáct hodin.

Originální Alfawise V6 sluchátka jsou u internetového obchodu Gearbest po dobu prvního týdne jen za 575 Kč. Pokud ale zadáte náš kupón 11AV6TWSA11, cena bude snížena na krásných 515 Kč. Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí a platnost nízké ceny je závislá na tom, jak rychle svou objednávku stihnete dokončit. Kupujte ZDE.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat