reklama

Razer uvádí bezdrátová Pokémon sluchátka

Razer uvádí bezdrátová Pokémon sluchátka
2020-04-20T08:00:01+02:00
‚ÄĘ 20. 4. 2020

Zdroj: GSMArena.com

Spoleńćnost Razer pŇôich√°z√≠ na trh s dalŇ°√≠m pŇô√≠sluŇ°enstv√≠m zamńõŇôen√Ĺm na milovn√≠ky her a tentokr√°t pŇô√≠mo potńõŇ°√≠ fanouŇ°ky Pok√©monu. V√Ĺrobce ze Spojen√Ĺch st√°tŇĮ se pŇôi v√Ĺvoji nechal inspirovat vŇ°√≠m, co japonsk√Ĺ seri√°l pŇôipom√≠n√°. Velmi origin√°ln√≠ zpracov√°n√≠ zahrnuje Ňĺlut√° sluch√°tka s logem Pikachu schovan√° v Pok√©ballu, kter√Ĺ funguje jako dob√≠jec√≠ stanice. VŇ°e je inspirov√°no skuteńćnost√≠, neboŇ• pokud postavińćky nebojovaly, tak byly ukryty v tomto m√≠ńćku.

Technologie zŇĮst√°vaj√≠

T√©mńõŇô veŇ°ker√© vnitŇônosti sd√≠l√≠ s posledn√≠mi sluch√°tky Hammerhead od Razeru, takŇĺe sluch√°tka maj√≠ d√©lku 13mm a napŇô√≠klad sp√°rov√°n√≠ prob√≠h√° pŇôes funkci Bluetooth 5.0. Speci√°ln√≠ hern√≠ reŇĺim pŇôin√°Ň°√≠ n√≠zkou latenci zvuku odpov√≠daj√≠c√≠ 60 ms, coŇĺ znamen√° minim√°ln√≠ zpoŇĺdńõn√≠ v re√°ln√©m ńćase. PŇôesn√° kapacita baterie nen√≠ zn√°ma, ale sluch√°tka vydrŇĺ√≠ hr√°t 3 hodiny a dod√°van√© pouzdro jej dobije aŇĺ 5kr√°t za sebou.

Razer Pokémon TWS 1 790x465x Razer Pokémon TWS 6 800x800x Razer Pokémon TWS 4 642x1092x

Zdroj: GSMArena.com

Zadn√≠ ploŇ°ky sluch√°tek reaguj√≠ na dotyk a d√≠ky tomu lze ovl√°dat hudebn√≠ pŇôehr√°vańć nebo pŇôij√≠mat telefonn√≠ hovory. Mezi zb√Ĺvaj√≠c√≠ vlastnost√≠ patŇô√≠ certifikace IPX4 a moŇĺnost redukce okoln√≠ho Ň°umu. Ofici√°ln√≠ prodej v minul√©m t√Ĺdnu odstartoval prvnńõ v ńĆ√≠nńõ za cenu v pŇôepońćtu 3 008 Kńć. Dostupnost v mezin√°rodn√≠m mńõŇô√≠tku by se mohla rozŇ°√≠Ňôit uŇĺ v nejbliŇĺŇ°√≠ch t√Ĺdnech.

Razer Pokémon TWS 3 790x464x Razer Pokémon TWS 7 800x800x Razer Pokémon TWS 5 800x800x

Zdroj: GSMArena.com

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Anton√≠n HorŇą√°ńćek

ńĆlenem Dotekom√°nie od samotn√©ho zaloŇĺen√≠ a tato vńõrn√° podpora trv√° pŇôes dlouh√Ĺch 9 let. Obl√≠ben√Ĺm v√Ĺrobcem je jednoznańćnńõ kalifornsk√Ĺ Apple, ale velmi r√°d vzpom√≠n√° na BlackBerry.

Koment√°Ňôe

Dotekom√°nie.cz

PŇôidat koment√°Ňô

Pro komentov√°n√≠ se mus√≠te pŇôihl√°sit

Tmav√Ĺ reŇĺim