reklama

Razer uvádí bezdrátová Pokémon sluchátka

Razer uvádí bezdrátová Pokémon sluchátka
2020-04-20T08:00:01+02:00
• 20. 4. 2020

Zdroj: GSMArena.com

Společnost Razer přichází na trh s dalším příslušenstvím zaměřeným na milovníky her a tentokrát přímo potěší fanoušky Pokémonu. Výrobce ze Spojených států se při vývoji nechal inspirovat vším, co japonský seriál připomíná. Velmi originální zpracování zahrnuje žlutá sluchátka s logem Pikachu schovaná v Pokéballu, který funguje jako dobíjecí stanice. Vše je inspirováno skutečností, neboť pokud postavičky nebojovaly, tak byly ukryty v tomto míčku.

Technologie zůstávají

Téměř veškeré vnitřnosti sdílí s posledními sluchátky Hammerhead od Razeru, takže sluchátka mají délku 13mm a například spárování probíhá přes funkci Bluetooth 5.0. Speciální herní režim přináší nízkou latenci zvuku odpovídající 60 ms, což znamená minimální zpoždění v reálném čase. Přesná kapacita baterie není známa, ale sluchátka vydrží hrát 3 hodiny a dodávané pouzdro jej dobije až 5krát za sebou.

Razer Pokémon TWS 1 790x465x Razer Pokémon TWS 6 800x800x Razer Pokémon TWS 4 642x1092x

Zdroj: GSMArena.com

Zadní plošky sluchátek reagují na dotyk a díky tomu lze ovládat hudební přehrávač nebo přijímat telefonní hovory. Mezi zbývající vlastností patří certifikace IPX4 a možnost redukce okolního šumu. Oficiální prodej v minulém týdnu odstartoval prvně v Číně za cenu v přepočtu 3 008 Kč. Dostupnost v mezinárodním měřítku by se mohla rozšířit už v nejbližších týdnech.

Razer Pokémon TWS 3 790x464x Razer Pokémon TWS 7 800x800x Razer Pokémon TWS 5 800x800x

Zdroj: GSMArena.com

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat